ceturtdiena, 2012. gada 15. novembris

Jaunā HTC vadītāja Baltijas valstīs: šī zīmola produkti ir izteikti konkurētspējīgiRudīte Straupe (31) ir kļuvusi par HTC vadītāju Baltijas valstīs kompānijā TCCM s.r.o., kas ir oficiālais HTC partneris Centrālās un Austrumeiropas reģionā, informē uzņēmums.
Līdz šim R. Straupe bijusi uzņēmuma Huawei Technologies Latvia pārdošanas un korporatīvo klientu vadītāja Latvijā un kompānijas Tele2 biznesa  klientu attiecību vadītāja.
«Vairāk nekā trīspadsmit gadus esmu strādājusi telekomunikāciju nozarē darbā, kas saistīts ar pārdošanu un VIP klientu apkalpošanu. Man ir bijusi iespēja strādāt kompānijās, kuras uzskatu par līderēm savā nozarē, tādējādi esmu guvusi nenovērtējamu pieredzi un zināšanas. Telekomunikāciju nozare mani saista tāpēc, ka tā nepārtraukti mainās un attīstās, sekojot straujajām tehnoloģiju inovācijām pasaulē. Tas, savukārt, ļauj augt un attīstīties  profesionāli arī man.
Patlaban ar lepnumu pārstāvu HTC zīmolu Baltijas valstīs un uzskatu, ka HTC piedāvātie produkti ir izteikti  konkurētspējīgi šī brīža tirgus apstākļos,» stāsta R. Straupe, kuras jaunā darba pienākumos ietilpst tirgus izpēte un analīze, pārdošanas stratēģijas izstrāde Baltijas reģionam, sadarbība ar VIP klientiem un biznesa partneriem Baltijā, projektu pārraudzība  un jauno produktu ieviešana tirgū.
Rudīte Straupe Latvijas Universitātē ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē (2008), kā arī ir saņēmusi otrā līmeņa augstākās izglītības diplomu kā jurists (2006). 2004. gadā saņēmusi Tele2 balvu kā gada labākais darbinieks. Pirms darba kompānijā Tele2 strādājusi arī tā priekšgājējā - uzņēmumā Baltcom GSM.
Brīvajā laikā aizraujas ar skvošu, ūdenssportu un tūrismu.  

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru