ceturtdiena, 2012. gada 29. novembris

Iedzīvotāji visvairāk uzticas Sudrabai un ĶuzimLatvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji no valsts amatpersonām visvairāk uzticas valsts kontrolierei Ingunai Sudrabai un Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim, liecina interneta lietotāju aptaujas rezultāti, ko veikusi aģentūra TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT.
Aptauja liecina, ka salīdzinoši augstāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji novērtējuši savu uzticību Sudrabai (vidēji 3%) un Ķuzim (2,6%).

Mazliet zemāka uzticība ir ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram (2,4%), Valsts prezidentam Andrim Bērziņam (2,3%) un Augstākās tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkovičam (2,3%).

Salīdzinoši mazāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzticas premjeram Valdim Dombrovskim (2,2%) un Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai (1,9%).

Vidējais rādītājs iegūts no vērtējumiem - pilnībā uzticos, drīzāk uzticos, drīzāk neuzticos, pilnībā neuzticos, nezinu tādu personu un grūti pateikt.

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT laikā no 2012.gada 20. novembra līdz 22.novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru