piektdiena, 2012. gada 16. novembris

Godmanis: Ir tikai vienas zāles, kā apturēt iedzīvotāju aizplūšanuVienīgās zāles, ar kurām var apturēt Latvijas iedzīvotāju pārcelšanos uz ārvalstīm, ir jaunu darba vietu radīšana, piektdien LNT raidījumam «900 sekundes» sacīja Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Godmanis.
«Vienīgās zāles, kā var apturēt braukšanu prom, ir darba vietu radīšana. Citu zāļu nav,» sacīja Godmanis.

Viņš atzina, ka nav tādu plānu piekritējs kā Latvijā sagatavotais reemigrācijas plāns. «Domāju, ka zināmā mērā tā ir emocionāla atbilde, kad gribas ātri atrisināt jautājumu, bet viņu nevar ātri atrisināt, viņu var atrisināt tikai ar darba vietām,» sacīja Godmanis.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Ekonomikas ministrija ir nodevusi sabiedriskajai apspriešanai sākotnējos priekšlikumus reemigrācijasatbalsta pasākumiem un gaidīs arī sabiedrības idejas un vērtējumu. Ekonomikas ministrs iepriekš sacīja – lai panāktu emigrējušo iedzīvotāju atgriešanos, Latvijā ir jāapkopo informācija par vakancēm, tostarp augsti kvalificētām un labi atalgotām, un jānodod tā ārvalstīs strādājošajiem iedzīvotājiem, lai parādītu, ka arī Latvijā ir iespējams atrast darbu.

Tāpat jāizveido sadarbības platforma ar tautiešu organizācijām ārvalstīs. Ir jādomā arī par papildu atbalsta mehānismu jauktajām ģimenēm, kuras izveidojušāsārvalstīs, – latviešu valodas mācīšanu, izglītības sistēmas piemērošanu.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:


 1. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

  AtbildētDzēst