pirmdiena, 2012. gada 5. novembris

Dombrovskis: Lemberga ietekmi varētu mazināt vēlētājiMinistru prezidents Valdis Dombrovskis (V) uzskata, ka Aivara Lemberga ietekmi varētu mazināt nevis strīdoties par juridiskām niansēm, bet gan pašu vēlētāju izvēle.
"Faktiski tas ir jautājums vēlētājiem - par kādu politiku viņi balso. Kamēr partijai "Ventspilij un Latvijai" būs absolūtais vairākums Ventspils domē, tikmēr faktiskā ietekme Lembergam nemazināsies," sacīja Dombrovskis.

Jautājumā par Lemberga atstādināšanu no amata un viņa rīcību, šo atstādināšanu neievērojot, pēc premjera domām, ir jāstrādā pie normatīvās bāzes pilnveidošanas, lai to padarītu skaidrāku un saprotamāku.
Tāpat premjers uzskata, ka straujāks progress ir nepieciešams tiesvedības un izmeklēšanas procesos, kas saistīti ar Lembergu, jo arī tur nekas sevišķi tālu pa šiem gadiem nav pavirzījies.

Kā ziņots, "Latvijas Vēstnesī" tika publicēts Sprūdža rīkojums par Lemberga atstādināšanu no domes priekšsēdētāja amata pienākumu izpildes.

Savukārt Lembergs norāda, ka Sprūdža rīkojums esot nevis par viņa atstādināšanu no amata, bet gan no amata pienākumu izpildes.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru