ceturtdiena, 2012. gada 15. novembris

Daugaviņš: Spēlējam kaut kādu japāņu hokejuRīgas «Dinamo» uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pēc kārtējās neveiksmes KHL čempionātā portālam «sovsport.ru» atzīst, ka spēlētāji katrā mačā izdomā kaut ko jaunu, tā vietā, lai atgrieztos pie hokeja ābeces.

«Nekas nesanāca. Zaudējām ar 0:3, palikām bez gūtiem vārtiem - otro maču pēc kārtas zaudējām «sausā», atkal daudz noraidījāmies. Viss pa vecam,» secina Daugaviņš.

«Jāspēlē vienkāršāk. Mēs par to komandā visu laiku runājam, taču katru dienu izdomājam kaut ko jaunu, mēģinām, tā vietā, lai atgrieztos pie hokeja ābeces. Piespēle uz priekšu, iemetam ripu zonā un uz priekšu. Mums viss nāk ar tik lielām grūtībām tāpēc, ka paši izdomājam kaut ko nesaprotamu,» uzskata latviešu hokejists.

«Varam ilgi diskutēt par šo tēmu, taču paņemsim NHL - tur visas 30 komandas spēlē vienādi, nevienam nav nekādas īpašas taktikas, visi spēlē vienkārši. Piespēle uz apmali, ripa tiek novirzīta pretinieku zonā un ātrumā saņemta. Bet mēs katrā spēlē kaut ko izdomājam, tā vietā, lai atgrieztos pie tā, kas strādājis iepriekš. Mums taču ir bijušas labas spēles,» norāda Daugaviņš.

«Atcerēsimies pirmssezonas spēles, kurās izcīnījām daudz uzvaru, turklāt spēlējām vienkārši. Bet tagad spēle neiet un mēs sākam kaut ko izgudrot, nezinu... kaut kāds japāņu hokejs. Tādēļ rodas nesaprašanās, viens dara vienu, bet otrs - citu, un nekas nesanāk,» skaidro Daugaviņš.

Tāpat uzbrucējs uzskata, ka komandai jāspēlē agresīvāk. «Mēs pārāk daudz atkāpjamies, tā rezultāta pretinieku aizsargi uzņem ātrumu un ieslido mūsu zonā vai ieraida tajā ripu, bet tur jau ripu ātrumā uztver uzbrucēji un sākas karuselis,» piebilst hokejists.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru