ceturtdiena, 2012. gada 15. novembris

Bondars: valdības prioritāte ir eiro ieviešana, nevis, piemēram, demogrāfija
Valdība ir mērķtiecīgi strādājusi pie tā, lai 2014. gadā nebūtu nekādi šķēršļi ieviest eiro, taču tajā pat laikā ir lietas, ko varēja izdarīt labāk, norāda Ekonomistu apvienības 2010 eksperts Mārtiņš Bondars, citējot apvienības secināto valdības darba novērtējumā.

Viņš LNT raidījumā 900 sekundes sacīja, ka ir grūti atrast mērķtiecīgu darbošanos tādu problēmu risināšanas virzienā kā, piemēram, demogrāfija.
Bondars norāda, ka tajā pat laikā viena no valdības lielajām prioritātēm ir eiro ieviešana un ar to saistītie makroekonomiskie rādītāji (budžeta deficīts, inflācija u.c.), jo šajā jomā valdība darbojas tā tā, lai 2014. gadā nebūtu šķēršļu eiro ieviešanai.

Ekonomistu apvienības 2010 biedrs arī norādīja, ka uzticība valdošajai varai pēc finanšu un ekonomiskās krīzes ir «laikam zemākā» kopš neatkarības atgūšanas.
Gadu pēc vēlēšanām Ekonomistu apvienība 2010 pēc īpašas metodikas ir novērtējusi varas partiju solījumu izpildi un valdības rīcības atbilstību pirmā gada darbības un rezultātu iespējām.
Apvienība valdības darba vērtējumu sniegs 15. novembrī Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru