trešdiena, 2012. gada 28. novembris

BlackBerry telefonos būs «laika mašīna»BlackBerry telefonos tiešām tāda būs, tiesa, tā neatbilst vispārējai, Holivudas filmu iespaidā tapušajai izpratnei par ceļošanu laikā.
Nevarēs aizceļot uz 1939.gadu un iztraucēt Molotova-Rībentropa pakta parakstīšanu, nevarēs aizlidot nākotnē un uzzināt, kurā gadā sāksies Marsa apdzīvošana, taču varēs nodarboties ar tādiem patīkamiem niekiem kā perfektā kadra meklējums jau uzņemtā fotogrāfijā - varēs patīt laiku atpakaļ un bildē redzamajiem cilvēkiem atvērt acis, smaidu padarīt platāku, galvu pagriezt labākajā leņķī un tamlīdzīgi.

Sīkāku ziņu par jaunajām BlackBerry kamerām pagaidām nav, bet detaļas noteikti atklāsies līdz ar viedtālruņa BlackBerry 10 tuvošanos veikalu plauktiem.

Taisnības labad gan jāpiebilst, ka līdzīgas tehnoloģijas kļūst aizvien izplatītākas. Tā, piemēram, analoga attēla pēcapstrādes funkcija ir iekļauta arī Nokia Lumia sērijas telefonos, savukārt Lytro kamera ļauj, izmantojot īpašu lēcu un apgaismes tehnoloģiju, jau uzņemtā kadrā mainīt fokusa punktu un pat attēla perspektīvu.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru