ceturtdiena, 2012. gada 1. novembris

Waze turpmāk palīdzēs noteikt draugu vai kolēģu ierašanās laikuWaze turpmāk palīdzēs noteikt draugu vai kolēģu ierašanās laiku
Ar GPS navigācijas sistēmu aprīkotā lietojumprogrammas Waze jaunākā versija 3.5 palīdzēs noteikt laiku, kad paredzētājā tikšanās punktā var gaidīt ierodamies draugus vai kolēģus, informē mashable.com.
Ņemot vērā transportlīdzekļu satiksmes intensitāti, lietotne rāda, cik ātrā laikā gaidāma draugu ierašanās, kā arī to, cik cilvēku noteiktajā tikšanās vietā jau ieradušies, kā arī piedāvā sociālo funkciju - brauciena laikā iespējams sazināties ar citiem lietotājiem, kas dodas uz to pašu galamērķi, kā arī lasīt draugu ziņojumus par satiksmes intensitāti, labākajiem maršrutiem, brīvajām stāvvietām utt. Jaunajā Waze versijā pieejama arī «dzīva karte», kurā redzams, cik tālu draugi, ģimenes locekļi vai darba kolēģi tikuši līdz tikšanās punkta sasniegšanai.
Lietojumprogrammas Waze jaunākā versija pieejama ierīcēs, kas aprīkota ar iOS un Android operētājsistēmām.
Privātuma aizsardzības nolūkos jaunajā lietojumprogrammā iespējams «kļūt neredzamam» un slēpt savu atrašanās vietu pat tad, ja pārējie grupas dalībnieki to vēlas redzēt.
Pašlaik Waze lietojumprogrammu izmanto 19 miljoni autovadītāju, kas padara to par lielāko transportlīdzekļu vadītāju grupu pasaulē.
Šā gada jūnijā Waze laida klajā iespēju redzēt reālā laika degvielas cenas lietojumprogrammas lietotāja veicamā maršruta ietvaros.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru