pirmdiena, 2012. gada 29. oktobris

Rīgas «Dinamo» izbraukumā zaudē Znarokam un Vītoliņam


Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL regulārā čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:3 zaudēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Maskavas «Dinamo» komandai.

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Dinamo» 1:3 (0:1, 0:0, 1:1).
Meija (Bičevskis, Biezais, 47); Bekstrēms (Novaks, Ginge, 20, vair.), Kvapils (54, Gorohovs, vair.), Kokarevs (K. Volkovs, Cvetkovs, 56).
Vārtsargi: Telkvists (26/23) - Jerjomenko (30/29).
Soda minūtes: 16-10.

Pirms šīv akara cīņas Rīgas «Dinamo» komandā bija veiktas kārtējās izmaiņas virknējumos - pēc diskvalifikācijas ierindā atgriezās Karls, kurš aizstāja Laviņu, uzbrukumā otrajā maiņā bija Žirū, Ščehura un Šremps, trešajā maiņā spēlēja Daugaviņš, Džeriņš un Ankipāns, bet ceturtajā maiņā - Meija, Bičevskis un Bukarts. Kā 13. uzbrucējs bija pieteikts Biezais, bet ārpus sastāva palika Ivanāns.

Spēles sākumā pēc diviem «rīdzinieku» noraidījumiem mājinieki 40 sekundes spēlēja piecatā pret trim, tomēr viesus glāba gan Telkvists, gan veiksme. Ieguvuši iniciatīvu, «maskavieši» turpināja uzbrukt, bet tad laba iespēja gūt vārtus bija Karsumam, turklāt brīdi pēc tam Rīgas «Dinamo» ieguva tiesības uz vairākumu. Skaitliskajā pārsvarā viesiem tā arī neizdevās nostāties pretinieku zonā, taču jau vienādos sastāvos lieliska izdevība bija Cibuļskim, bet laukuma saimniekus izglāba Jerjomenko.

Perioda vidū Maskavas «Dinamo» bija teicamas iespējas atklāt rezultātu, turklāt mājinieki trešoreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā, tomēr Telkvists palika nepārspēts. Turpinājumā abas komandas vēl pa reizei nesekmīgi centās realizēt skaitlisko pārsvaru, taču arī šoreiz vārti netika gūti. Turklāt pēdējā minūtē par skaitliskā sastāva pārkāpumu Rīgas komanda nopelnīja piekto noraidījumu pirmajās 20 minūtēs. Tikai trīs sekundes līdz perioda beigām pēc Novaka metiena no zilās līnijas, ripa trāpīja pa ceļgalu Niklasam Bekstrēmam un ielidoja vārtos - 0:1.

Otrajā trešdaļā jau pirmajās sekundēs Karsums trāpīja pa vārtu stabiņu, taču pēc tam Karls nopelnīja jau savu trešo noraidījumu. Turpinājumā «rīdziniekiem» izdevās iegūt iniciatīvu un pa vārtu stabiņu trāpīja arī Daugaviņš, bet pēc tam līdz ripai netika Džeriņš. Kopumā otrajā periodā nedaudz bīstamāk uzbruka viesi, turklāt trešdaļas izskaņā Rīgas komanda ieguva vairākumu, kuru gan izmantot neprata. Interesanti, ka otrajās 20 minūtēs metienu attiecība bija 12:1 par labu «rīdziniekiem».

Trešā perioda sākumā Rīgas komandai bija iespēja spēlēt vairākumā, taču tajā neko izveidot neizdevās, turklāt savu pirmo noraidījumu šosezon nopelnīja Indrašis. Trešdaļas 7. minūtē «rīdziniekiem» izdevās panākt izlīdzinājumu, kad pēc Bičevska piespēles vārtu priekšā ripu starp Jerjomenko kājsargiem raidīja Gints Meija - 1:1. Perioda vidū viesi divreiz pēc kārtas spēlēja mazākumā, un ar otro piegājienu «maskavieši» skaitlisko pārsvaru prata realizēt - pēc Mareka Kvapila metiena ripa rikošetā no Karla ielidoja vārtos - 1:2. Bet nepilnas piecas minūtes līdz cīņas beigām pēc kļūdas savā aizsardzības zonā trešo ripu Telkvista vārtos raidīja Deniss Kokarevs - 1:3.

Nākamo maču «rīdzinieki» aizvadīs trešdien, kad viesos mērosies spēkiem ar Sanktpēterburgas SKA komandu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru