trešdiena, 2012. gada 10. oktobris

Par katru jauno darba vietu varēs saņemt līdz 12 000 latu


Šā gada 1.novembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sāks atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātē «Atbalsts darba vietu radīšanai», kur maksimālais atbalsta finansējums ir 12 000 latu par katru jaunizveidoto darba vietu, bet nepārsniedzot 1,5 miljonus latu vienam projektam.
Aktivitātes ietvaros pieejamais Eiropas Sociālā fonda finansējums ir trīs miljoni latu.

Kā biznesa portālu «Nozare.lv» informēja LIAA, aktivitātes mērķis ir veicināt jaunu darba vietu izveidi. Uz atbalstu var pretendēt Latvijā reģistrēti komersanti, kuri rada nodarbinātajiem vismaz 50 jaunas darba vietas uz pilnu slodzi un nodrošina, ka šīs darba vietas atkarībā no uzņēmuma lieluma tiek saglabātas vēl vismaz trīs vai piecus gadus pēc projekta īstenošanas pabeigšanas.

Atbalstāmās izmaksas ir jaunizveidoto darba vietu darbinieku neto darba samaksa (maksimālais atbalsta finansējums ne vairāk kā 500 latu par katru jaunizveidoto darba vietu mēnesī), speciālās un vispārējās mācības, kā arī pievienotās vērtības nodoklis par jaunizveidoto darba vietu darbinieku apmācībām.

Maksimāli pieļaujamā finansējuma intensitāte ir 50% - jaunizveidoto darba vietu darbinieku neto darba samaksas un jaunizveidoto darba vietu darbinieku vispārējo apmācību izmaksām, vai 25% - jaunizveidoto darba vietu darbinieku speciālo apmācību izmaksām.

Projekta īstenošanu var sākt ar projekta iesnieguma iesniegšanas dienu.

Projektu iesniegumu pieņemšana norisināsies no 2012.gada 1.novembra līdz 2013.gada 28.martam. Projektu iesniegumus varēs iesniegt LIAA.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Lietot jebkurā laikā un vietā.
  - saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Subsidētā procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  AtbildētDzēst