piektdiena, 2012. gada 19. oktobris

Operatori karo par klientiemNo gada sākuma LMT klientu skaits samazinājies par 17 tūkstošiem; Tele2 - klientu pieaugums par 22 tūkstošiem, liecina  aprēķini.

Latvijā lielākais mobilo sakaru operators joprojām ir Latvijas Mobilais telefons (LMT). Trešajā ceturksnī LMT ziņoja par 25 tūkst. klientu skaita pieaugumu, salīdzinot ar šā gada otro ceturksni. Savukārt, salīdzinot ar pērnā gada nogali, klientu skaits ir samazinājies par 17 tūkst. Proti, pērnā gada nogalē operatoram bija 1,092 milj. klientu, bet šogad trešā ceturkšņa beigās - 1,075 milj.

Jāatzīmē, ka tieši LMT mobilo sakaru tirgū ieviesa vēl nebijušu tarifu plānu Brīvība, kas nodrošina bezlimita sarunas un īsziņas uz citiem tīkliem par fiksētu maksu mēnesī. LMT norāda, ka attiecīgo tarifu plānu Brīvība septembrī vien izvēlējās vairāk nekā 100 tūkst. lietotāju. Savukārt Tele2 klientu bāze salīdzinājumā ar pērnā gada nogali ir pieaugusi par 22 tūkst. Pērnā gada beigās Tele2 pulcēja 1,02 milj. lietotāju, bet šā gada trešajā ceturksnī klientu bāze veidoja 1,042 milj.

«Lai arī mobilo sakaru nozarē konkurence nav nekas jauns, trešajā ceturksnī tā bija īpaši asa - parādoties jauniem bezlimita tarifu plāniem, cīņa par klientiem būtiski pieauga,» DB skaidro Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru