trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

«Māksla» rudenī: LVC neizpratnē par paviršo darbu


VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) pieprasījusi un saņēmusi paskaidrojumu no SIA «Ceļu, tiltu būvnieks» par nekvalitatīvi veiktajiem horizontālā apzīmējuma marķēšanas darbiem Rīgas apvedceļā.

Kā informē LVC pārstāve Ieva Niedra, uzņēmējs darbu jau veicis atkārtoti par saviem līdzekļiem.

Uz Rīgas apvedceļa, pagriezienā no Babītes uz Jūrmalas šoseju, baltā līnija uz asfalta krāsota ļoti pavirši – pāri sabirušajām koku lapām un pat zariem.

Uzņēmumā Latvijas Televīzijas raidījumam «Panorāma» taisnojās, ka gribējuši kā labāk, taču sanācis – kā vienmēr. Uzņēmums, kas krāso līnijas, ceļus netīra, par to informēts uzņēmums «Latvijas Valsts ceļi», taču tas laikus nav posmu notīrījis.


«Šajā gadījumā puikas ceļu centušies paši tīrīt. Līdz galam nav izdevies notīrīt tā, kā vēlētos. Mēs to posmu atjaunosim,» raidījumam sacīja uzņēmuma pārstāvis Eltons Jansons.

LVC informē, ka nekavējoties pieprasīja un 23.oktobrī saņēma uzņēmēja paskaidrojumu par nekvalitatīvi veikto darbu. Uzņēmējs jau veicis autoceļa posma horizontālā marķējuma pārkrāsošanu par saviem līdzekļiem. Turklāt samaksu par paveikto saņems tikai pēc sešiem mēnešiem, kad atkārtoti tiks pārbaudīta krāsojuma kvalitāte.

LVC pauž neizpratni par pavirši un nekvalitatīvi veikto darbu.

Niedra skaidro, ka ar šo uzņēmumu sadarbība notiek jau kopš 2007.gada. Šis ir pirmais gadījums, kad darbi tiek veikti nekvalitatīvi.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru