otrdiena, 2012. gada 30. oktobris

Lipmans: Ja nepieciešams, esmu gatavs atvainotiesLatvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar laikrakstu «Telegraf» norādījis, ka varētu atvainoties par saviem izteikumiem, kurus iepriekš adresēja Rīgas «Dinamo» kluba virzienā.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā starp Lipmanu un «Dinamo» padomes priekšsēdētāju Juri Savicki bija asa vārdu apmaiņa, kurā abi vīri viens otru apvainoja par dažādām situācijām. Tagad Lipmans paziņojis, ka, ja vajag, viņš ir gatavs atvainoties.

«Esmu noraizējies, kas patlaban notiek attiecībās starp LHF un «Dinamo». Jā, mans vērtējums par «Dinamo» sniegumu KHL bija nebija slavējošs un kādam arī nepatīkams. Bet vai tad es kaut ko izdomāju? Nevienu konkrēti, ticat man, ar saviem izteikumiem apvainot nevēlējos. Piekrītu, ka mani izteikumi bija emocionāli un stingri,» saka Lipmans.

«Piekritīsiet - šī situācija ir vienkārši nenormāla. Es personīgi sevi uzskatu par valsts patriotu un esmu gatavs iet uz visu, lai mūsu valstsvienība starptautiskajā arēnā nospēlētu cienīgi. Atkārtošu - ja nepieciešams, esmu gatavs atvainoties,» uzsvēra federācijas prezidents.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru