trešdiena, 2012. gada 17. oktobris

Lembergs skaidro, kāpēc viņš ir «godīgs cilvēks», kurš ne vienmēr ievēro likumus (video)


Aivars Lembergs sevi uzskatot par godīgu cilvēku un negrasoties atriebties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam (RP).

Lembergs paziņojis TV5 raidījumā «Bez cenzūras».

Lasi vēl: Lembergs un Sprūdžs publiski «apmainās laipnībām»: Lembergs 20 gadus spļauj sejā

«Es Sprūdžam netaisos atriebties. Nekad mūžā. Man viņu ir žēl. Būtu mācījies, iedziļinājies lietās, centies būt kompetents, būt noderīgs sabiedrībai, efektīvi strādāt savā amatā. Būtu arī vēlētāju balsis. Bet tagad viņš lēkā kā izsalkusi varde agrā pavasarī pēc pirmajiem siltajiem saules stariem,» ar tēlainiem epitetiem neskopojās Lembergs.

Lembergs uzskata, ka viņš ir godīgs cilvēks, jo viņš turot dotos solījumus. Taču tajā pat laikā Lembergs atzina, ka ne vienmēr esot likumpaklausīgs. Esot gadījumi, kad viņš pārkāpis atļauto ātrumu uz ceļiem.

«Kurš gan ir bez grēka. Ja tāds ir, te es sēžu, metiet man ar akmeni,» sacīja Lembergs, kurš uzskata, ka par godīgu nevajadzētu izlikties, jo visi «mēs esam savulaik sagrēkojuši».

Kā ziņots, Sprūdžs piektdien, 12.oktobrī nosūtīja vēstuli Lembergam, kurā tiek prasīts trīs dienu laikā sniegt paskaidrojumu par konkrētu lēmumu pieņemšanas apstākļiem Ventspils pašvaldībā.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija pārstāve Kristīne Barševska, Sprūdžs ir saņēmis ministrijas juristu atzinumu par Ģenerālprokuratūras iesniegto informāciju par Lemberga darbību.

Ģenerālprokuratūras sniegtā informācija atklāj šokējošus faktus par Lemberga «saimniekošanu» Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja amatā, norāda ministrijā.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru