piektdiena, 2012. gada 26. oktobris

Latvijā sāk tirgot datorus ar jauno operētājsistēmu «Windows 8»Mennika teica, ka ar jaunāko operētājsistēmu aprīkotas ierīces ir pērkamas «RD Electronics», «Euronic», «Elkor» un «Lattelecom» veikalos, kā arī interneta veikalā «1A.lv». Tirdzniecība sākta sakarā ar globālā «Microsoft» koncerna lēmumu visur sākt piedāvāt «Windows 8» no plkst.12 pēc vietējā laika.

«Microsoft» pārstāve teica, ka ir pāragri runāt par pārdošanas apjomiem, taču par jauno operētājsistēmu esot liela interese sociālos tīklos. Cilvēki vaicājot par jaunināšanas piedāvājumu esošo «Windows» versiju lietotājiem u.tml.

Kā paziņojumā medijiem informē «Microsoft Latvia», līdz 2013.gada janvāra beigām lietotāji, kuri patlaban izmanto datoru ar «Windows XP», «Windows Vista» vai «Windows 7», varēs lejupielādēt «Windows 8 Pro» par rekomendēto mazumtirdzniecības cenu - 29,99 eiro (21 latu), «Windows 7» datoru īpašnieki, kuri tos iegādājušies laikā no šī gada 2.jūnija līdz 2013. gada 31.janvārim, varēs lejupielādēt «Windows 8 Pro» par plānoto mazumtirdzniecības cenu - 14,99 eiro (10,50 latiem), izmantojot interneta lapu latviešu valodā «http://www.windowsupgradeoffer.com/lv-LV».

Mazumtirdzniecībā būs pieejamas divas «Windows 8» versijas - «Windows 8» un «Windows 8 Pro», informē «Microsoft Latvia.»

Jau ziņots, ka «Windows 8» ir kopīga operētājsistēma gan «parastajiem» datoriem un klēpjdatoriem, gan jaunām ierīcēm, kas ir hibrīdi starp skārienjūtīgām planšetēm un portatīvajiem datoriem ar klaviatūru un peli. Skārienjūtīgā režīmā dažādas aplikācijas un funkcijas uz ierīču displejiem rādās kā «flīzes» un lietotājs tās var sagrupēt pēc savām vajadzībām.

Savā recenzijā par «Windows 8» britu avīzes «The Guardian» žurnālists Čārls Ārturs raksta, ka »«Microsoft» jaunākā operētājsistēma ir liels lēciens uz priekšu, taču pie tā ir jāpierod». Žurnālists vairākas nedēļas lietojis «Windows 8» galējo versiju, kuru šodien sāk oficiāli piedāvāt tirdzniecībā.

Ārturs jauno sistēmu lietojis ar planšetdatoru, kur skārienjūtīgās «flīzes» ir īpaši noderīgas. Tās arī veido pirmo «darba virsmu», kas parādās, ieslēdzot datoru (flīzes arī var darbināt ar peli un klaviatūru), taču «The Guardian» recenzents mierina - vecais ierastais «Start» ekrāna attēls ir sasniedzams ar vienu klikšķi.

Kā raksta Ārturs un kā «Nozare.lv» pārliecinājās slēgtā seminārā medijiem Stokholmā septembra vidū, jauno darba virsmu ar flīzēm var sakārtot pēc lietotāja vajadzībām. Flīzes var būt «dzīvas», rādot aktuālu, pirms brīža pienākušu e-pastu, laika prognozi vai pat videostraumi no kāda interneta ziņu kanāla.

Līdz ar «Windows 8» būs pieejama jauna interneta pārlūka versija «Internet Explorer 10», kas ir piemērota skāriena funkcijām, un iebūvētas mākoņskaitļošanas pakalpojumu iespējas ar «SkyDrive», informē «Microsoft».

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā laikā
  - Saņemiet aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Pieejama procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mums ir daudzu gadu darba pieredze
  -Jūsu aizdevuma darījums ir 100% drošs.
  - Un daudz vairāk gūst labumu

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu vai Tālāk norādīto numuru, lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu.
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  Piemērots aizdevums visiem

  AtbildētDzēst