trešdiena, 2012. gada 31. oktobris

Kalvītis: Lipmanam jāmaina sava attieksmeIzskatās, ka Kirovs (Lipmans) kā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents iedomājas, ka ir priekšnieks hokeja klubiem. Nevis mūsu iecelts cilvēks federācijā, bet gan priekšnieks visiem, tā intervijā žurnālam Lietišķā Diena nu jau ieilgušo konfliktu starp LHF un hokeja klubu Rīgas Dinamo komentē šā kluba valdes priekšsēdētājs, ekspremjers Aigars Kalvītis.
«Uzbrukt vadošajai hokeja saimniecībai Latvijā, kas uztur gan U-18, gan U-20, gan pieaugušo izlases, un tajā pašā laikā mēģināt jau uz priekšdienām novelt vainu par iespējami neveiksmīgu startu olimpiskajā kvalifikācijā – tas mums ir aizskaroši. Domāju, ka viņam viennozīmīgi ir jāmaina sava attieksme, jo tādā veidā vairs nevar strādāt. Viņš nav priekšnieks mums, viņš ir priekš tā, lai palīdzētu mums. Federācijai jākalpo saviem biedriem, klubiem, nevis jābūt tai par priekšnieku. Tas ir attieksmes jautājums,» tā ekspolitiķis.
Viņš arī nenoliedz, ka paša vadītā kluba sasniegumi šobrīd ir uzskatami par vājiem, un arī skatītāju atbalsts var beigties situācijā, ja zaudējumi spēlēs kļus par regulāru parādību.
«Nu, nevar lietot vārdu «neinteresē». Es pārlasu visus interneta portālus un sekoju līdzi tam, kas notiek politikā. Taču detaļās politiskajiem procesiem es nesekoju līdzi,» tā, atbildot uz jautājumu, vai var teikt, ka tas, kas šobrīd notiek valstī, viņam diez ko neinteresē, saka A. Kalvītis. «Manuprāt, politika Latvijā šobrīd ir diezgan garlaicīga. Var jau būt, ka tā šķiet visiem, kas kādreiz strādājuši politikā - kad mēs tur bijām, briesmu lietas notika, bet tagad nenotiek nekas. Vismaz tā, pārskatot ziņas un to, kas ir politikas kuluāros, man šķiet. Politika kļūst diezgan garlaicīga. Tā ir mierīga, nekas nenotiek. Var mierīgi kaut kur palasīt politiskajos procesos notiekošo un labi zināt, ka nākamajā nedēļā viss būs tieši tāpat. Savulaik politika bija daudz konkurējošaka, bija strauji pavērsieni, notikumi. Varēja pa stundām mainīties situācija. Žurnālisti dežurēja pie durvīm, skraidīja no vienas partijas biroja uz otras, bet tagad šķiet, ka nekā tāda vairs nav,» saka ekspolitiķis.
Jautāts par Latvijas veiksmes stāstu, Kalvītis atbild: «Nu, ko nozīmē Latvijas veiksmes stāsts?! Domāju, ka mēs būtu veiksmes stāsts tad, ja šeit būtu stabila, droša, nesatricināma ekonomika, bet mums tā ir ievainojama jebkurā brīdī. Nedomāju, ka es jūtos ļoti droši, ņemot vērā to, kas notiek pasaules ekonomikā, un to, kas norisinās Latvijā. Drošības izjūta, kas daudziem ir šajā jomā, ir ļoti mānīga.»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru