trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

Galviņš: Esam dziļā bedrē, no kuras grūti izkļūtRīgas «Dinamo» kapteinis Guntis Galviņš pēc kārtējā zaudējuma intervijā «Sovetskij sport» atzīst, ka netrūkst gan komandas, gan individuālo kļūdu.

«Kas pietrūka? Nezinu, varbūt pārliecības, lai gūtu vārtus. Tik daudz metienu, tik daudz neizmantotu iespēju vairākumā... Pat nezinu, ko lai saka,» atbildes meklē Galviņš.

«Katru spēli mums ir muļķīgas kļūdas. Laikam vaina ir galvās. Mēs esam dziļā bedrē, no kuras ir grūti izkļūt,» secina hokejists. «Būt par kapteini nav viegli, taču es vēl mācos, jo šīs funkcijas pildu pirmo reizi.»

Jautāts par neveiksmīgā sezonas sākuma iemesliem, Galviņš atzīst, ka komanda tikusi veidota gandrīz no jauna, turklāt ir vēl gados jauna. «Kaut kur nenospēlējam līdz galam, bet kaut kur pieļaujam individuālās kļūdas.»

Varbūt vienkārši palielinājusies konkurence, jo citas komandas pastiprinājuši NHL spēlētāji? «Iespējams. Mums ir jauna komanda, bet citiem pievienojušās zvaigznes. Pret viņiem spēlēt ir interesanti, taču laukumā ir vienalga, vai pretī ir Malkins vai kāds cits,» norāda Galviņš.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru