pirmdiena, 2012. gada 8. oktobris

Daugaviņš: Pret Minskas «Dinamo» gūsim četrus vārtusRīgas «Dinamo» uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pēc zaudējuma Čerepovecas «Severstaļ» komandai ar 0:1 paziņoja, ka nākamajā mačā pret Minskas «Dinamo» viņa komanda pretinieku vārtos sametīs četras ripas, vēsta «Sovetskij sport».

«Nedomāju, ka mēs spēlējām slikti. Nospēlējām labi, taču neguvām vārtus. «Severstaļ» komandai bija trīs momenti, no kuriem vienu viņi realizēja, bet mums bija 15 izdevības gūt vārtus, taču nevienus vārtus neguvām. Lūk, arī atšķirība,» secina Daugaviņš.

«Tagad jau tas sēž galvās. Un runa nav par veiksmes vai meistarības trūkumu. Visa vaina ir galvās. Taču tas pāries. Domāju, ka jau nākamajā mačā mūsu izpildījumā būs cits hokejs. Jāgūst trīs vārti un tā lieta aizies,» pārliecināts ir «Dinamo» uzbrucējs.

«Minskas komandai vārtos ir [NHL vārtsargs Peka] Rinne? Ziniet, šeit ir citādāks hokejs. Gan laukuma spēlētājiem, gan vārtsargiem,» uzskata Daugaviņš. «Tas, ka NHL esi viens no labākajiem vārtsargiem, vēl nenozīmē, ka tāds būsi arī KHL. Domāju, kādus četrus vārtus gūsim.»

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs otrdien, plkst .19.30, savā laukumā uzņemot Minskas «Dinamo».

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru