trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

Apple prezentē ar Intel Core Ivy Bridge procesoriem aprīkotos iMac datorus
Līdz ar iPad ierīcēm un 13 MacBook Pro, kas apgādāts ar Retina displeju, Apple vakar nāca klajā ar jauniem iMac all-in-one datoriem, kuri var lepoties ar plānāku korpusu.
Jaunie iMac datori ir aprīkoti ar Intel Ivy Bridge Core i5 un Core i7 centrālajiem procesoriem un Nvidia 600 sērijas grafiskajām kartēm. Operatīvās atmiņas apjoms paplašināms līdz pat 32 gigabaitiem. Ierīces iespējams aprīkot ar līdz pat 3 terabaitus ietilpīgiem cietajiem diskiem vai 768 gigabaitu SSD atmiņu. Tāpat arī pieejami “Fushion Drive”, kurā apvienots 128 gigabaitu SSD un viena vai trīs terabaitu standarta cietais disks
Datora malas ir nieka 5 milimetrus plānas, līdz ar to nav rasta vieta diskdzinim. Lielākajā daļā reklāmas foto Apple centušies jauno iMac izrādīt viltīgi, radot iespaidu, ka visa ierīce ir tik plāna kā tās malas, taču tā nav, dators, tuvinoties kājas stiprinājuma vietai, pakāpeniski paliek nedaudz biezāks.
21.5 collu modelis, kurš aprīkots ar 2.7 gigahercu Core i5 procesoru, 8 gigabaitu operatīvo atmiņu un viena terabaita cieto disku izmaksās 1299 ASV dolārus un būs iegādājams sākot no novembra, savukārt 27 collu iMac būs pieejami decembrī, aprīkots ar 2.9 gigahercu Core i5 procesoru un identisku operatīvās atmiņas, kā arī cietā diska apjomu, dators izmaksās 1799 dolārus.

Šīs ir bāzes komplektācijas, kā jau minējām, iespējams pasūtīt arī jaudīgākas ierīces.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru