trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

13 collu MacBook Pro – tagad ar Retina displejuApple atjauninājuši savu pieprasītāko MacBook portatīvo datoru modeli – 13 collu MacBook Pro, aprīkojot to ar 2560 x 1600 pikseļu Retina struktūras displeju.

13 collu MacBook Pro var lepoties ar augstāku pikseļu blīvumu collā, salīdzinājumā ar 15 collu Retina modeli – 232 pret 226. Ierīce aprīkota ar divām Thunderbolt pieslēgvietām, pilna izmēra HDMI izeju, kā arī divām USB 3.0 pieslēgvietām. Portatīvā datora svars – 1.62 kilogrami, jaunais 13 collu MacBook Pro ir krietni plānāks par tā priekšgājēju.

Bāzes modelis tiks piedāvāts par 1699 ASV dolāriem, tas var lepoties ar 2.5 gigahercu Intel Core i5 centrālo procesoru, 8 gigabaitu operatīvo atmiņu un 128 gigabaitu flash tipa disku. Jauno 13 collu MacBook Pro jaudīgākais modelis aprīkots ar Core i7 procesoru un 768 gigabaitu atmiņu.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Lietot jebkurā laikā un vietā.
  - saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Subsidētā procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  AtbildētDzēst