ceturtdiena, 2012. gada 13. septembris

Visticamāk, Latvijā 28.septembrī sāks tirgot «iPhone 5»Jalinskis biznesa portālu «Nozare.lv» informēja, ka pilnīga skaidrība par «iPhone 5» parādīšanas dienu būs tikai vakarā pēc Latvijas laika, jo «Apple» galvenais birojs atrodas ASV Kalifornijas štatā, ar desmit stundu nobīdi no Latvijas laika. Tas nozīmē, ka «Apple» darba laika sākums, plkst.9 pēc vietējā laika, ir plkst.19 pēc Latvijas laika.

Sākotnēji komentējot Latvijas neparādīšanos valstu sarakstā, kur 28.septembrī tirgos jaunu telefonu, Jalinskis atgādināja, ka pie «iPhone 4S» ieviešanas tieši tādā pašā veidā bija «pazudusi» Lietuva. Arī pērn tika piedzīvota «Apple» kļūda.

Tikmēr publiskajā telpās izskanējis, ka atsevišķi tirgotāji saredz iespējas pārdot operatoram nepiesaistītu «iPhone 5» par aptuveni 500 latiem. ASV cena par vienkāršāko «iPhone 5» 199 ASV dolāri (109,45 lati), tiesa, vienlaicīgi jāslēdz divu gadu līgums ar kādu no operatoriem.


Pēc katra jauna «iPhone» modeļa prezentācijas internetā parādās virkne piedāvājumu pārdot «pelēkos» aparātus un ar hakeru paņēmieniem no operatora piesaistes atbrīvotus telefonus. Spriežot pēc pieredzes ar «iPhone 4S», operatoram nepiesaistīti «iPhone 5» varētu parādīties «Apple» oficiālajos veikalos «Apple Store» pēc pāris mēnešiem.

Kā ziņots, «Apple» trešdien iepazīstināja ar «iPhone» nākamās paaudzes modeli - «iPhone 5». Tas bija viens no visvairāk gaidītajiem notikumiem tehnoloģiju pasaulē.

«Tas ir plānākais «iPhone», kādu mēs esam radījuši, tas ir pasaulē plānākais viedtālrunis, un tas sver nieka 112 gramus,» apgalvoja «Apple» mārketinga direktors Fils Šillers. «Tas ir par 20% vieglāks nekā «iPhone 4S».»

Tikmēr eksperti norāda, ka jaunais «iPhone 5» piedāvā virkni atraktīvu uzlabojumu, bet neko revolucionāru.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru