ceturtdiena, 2012. gada 6. septembris

Rēdliham un Kuldam vārti jau KHL sezonas pirmajā spēlē

KHL regulārās sezonas spēlē šodien Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu duelī Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas «Lokomotiv» ar 5:2 pieveica Artūra Kuldas Novosibirskas «Sibirj».

Jau mača 4. minūtē spēles rezultātu skaitliskajā vairākumā atklāja Kulda, tomēr pirmās trešdaļas 10. minūtē Aleksandrs Čerņikovs panāca izlīdzinājumu, bet otrā perioda 61. sekundē «Lokomotiv» komandu vadībā izvirzīja Rēdlihs.

Otrās trešdaļas 10. minūtē «Sibirj» aizsargs Ņikita Zaicevs vēlreiz realizēja vairākumu, bet jau pēc trim minūtēm, kad četru minūšu sodu izcieta Kulda, zviedru aizsargs Stafans Kronvals izmantoja skaitlisko pārsvaru un atguva vadību «Lokomotiv» komandai. Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem Sergeju Gaidučenko mājinieku vārtos nomainīja Džefs Glāss.

Pusminūti līdz otrās trešdaļas beigām Kronvals vēlreiz realizēja vairākumu, bet trešā perioda 2. minūtē Daņils Apaļkovs panāca jau 5:2.

Rēdlihs laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes, izdarīja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes, bet Kulda nepilnu 23 minūšu laikā veica trīs metienus un nopelnīja četras soda minūtes.

Šovakar, plkst. 21.00 pirmo KHL regulārā čempionāta maču aizvadīs Rīgas «Dinamo» komanda, kas viesos spēkosies ar Prāgas «Lev».