piektdiena, 2012. gada 14. septembris

Rautakallio pieļauj iespēju veikt izmaiņas virknējumosRīgas «Dinamo» galvenais treneris Peka Rautakallio pēc zaudējuma KHL sezonas pirmajā mājas spēlē pret Novosibirskas «Sibirj» (1:2) bija apmierināts ar hokejistu cīņassparu, taču vīlies par komandas palikšanu bez punktiem.

Rautakallio žurnālistiem pauda pārliecību, ka «Dinamo» spēlēja labi, taču komandā arvien ir tā pati problēma, hokejistiem nespējot gūt vārtus. Rezultatīvu spēli Rautakallio gaida ne tikai no pirmās maiņas, tādēļ treneris pieļauj iespējas veikt izmaiņas citos uzbrukuma virknējumos, lai vieni vārti nebūtu komandas spēju maksimums.

«Ar vieniem iemestiem vārtiem daudz uzvaru nebūs,» sacīja Rautakallio. «Šajā līgā spēlēs nebūs daudz iespēju iemest vārtus, tādēļ tās jāspēj izmantot.»

Rautakallio piebilda, ka par cīnīšanos visiem spēlētājiem ir gatavs teikt paldies, tajā pašā laikā viņš ir vīlies, jo uzskata, ka par lielo pašatdevi «Dinamo» būtu pelnījis arī izcīnīt kādu punktu. Treneris solīja, ka komanda jau piektdien turpinās strādāt, lai novērstu pašiem zināmās problēmas.

Tikai vienā no sezonā aizvadītajām četrām spēlēm «Dinamo» hokejisti spēja iemest vairāk par vieniem vārtiem. Lai gan arī savos vārtos komanda ne reizi neielaida vairāk par divām ripām, pagaidām ar to ir pieticis tikai vienai uzvarai pēcspēles metienos. Rautakallio sacīja, ka viņam galvā ir daudz domu par spēlētāju maiņu virknējumiem, un izmaiņas, iespējams, būs redzamas jau nākamajā cīņā. Uz Raiti Ivanānu Rautakallio cer kā uzbrucēju, kas spēj cīnīties vārtu priekšā.

Tikmēr «Sibirj» galvenais treneris Dmitrijs Kvartaļnovs bija apmierināts ar komandas prasmi pēc nonākšanas zaudētājos pavērst cīņas gaitu sev par labu, lai gan «Sibirj» spēlētāji arī pieļāvuši kļūdas un muļķīgi ielaiduši pirmos vārtus. Aizvadīto spēli viņš raksturoja kā kaujiniecisku un augsta līmeņa cīņu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru