otrdiena, 2012. gada 4. septembris

Prezidents skaidro, kāpēc agresīvi draudējisValsts prezidents Andris Bērziņš sava dēla Kristapa Andra pirmajā skolas dienā esot bijis ļoti uztraucies un centies aizsargāt savu dēlu no mediju pastiprinātās uzmanības, tāpēc vakar atļāvies skarbākus vārdus mediju pārstāvjiem.
To intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» pastāstīja Bērziņš.

«Manam jaunākajam dēlam vakar bija liela diena – pirmā skolas diena. Uztraukums bija liels, arī man. Es biju spiests pietiekami aktīvi aizstāvēt sava bērna tiesības. Protams, pēc tam es arī atvainojos,» skaidroja Bērziņš.

Bērziņš lūdza medijus ievērot viņa ģimenes locekļu privātās tiesības un turpmāk censties tās nepārkāpt.

«Es tomēr gribētu lūgt visus ievērot manu ģimenes locekļu privātās tiesības un turpmāk tomēr censties tās nepārkāpt, lai neizraisītu šādus incidentus. Tie, par laimi, ir ļoti reti, bet ļoti sāpīgi ģimenei. Ja man jāsāk aizsargāt manu mazo dēlu, kas tā jau ir pirmajā skolas dienā satraucies… jūs jau saprotiet. Tāpēc man būtu lūgums turpmāk tā nerīkoties, jo man ir pienākums viņu aizstāvēt,» sacīja Bērziņš.

Jau ziņots, ka mediju pārstāvjus un politikas ekspertus šokējusi prezidenta Bērziņa rīcība, piedraudot mediju pārstāvjiem, kas bija sapulcējušies, lai atspoguļotu prezidenta gaitas pirmajā skolas dienā, «sadot pa galvu».

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru