trešdiena, 2012. gada 5. septembris

Nokia atklāj savus Windows Phone 8 telefonus


Nokia Lumia 920 aprīkots ar jaunāko Nokia PureView kameras tehnoloģiju, kas lietotājam ļaus uzņemt līdz šim viedtālruņos nepieredzēti labas kvalitātes attēlus un video. Pateicoties floating lens tehnoloģijai, Nokia Lumia 920 kamera pat bez zibspuldzes spēj uztvert piecas reizes vairāk gaismas, nodrošinot asu un spilgtu attēlu un video uzņemšanu arī naktī.

«Turpinot attīstīt Nokia PureView tehnoloģiju, varam dot iespēju arī ar viedtālruni uzņemt tādas kvalitātes attēlus, kādus cilvēki ir pieraduši uzņemt ar SLR kamerām,» saka Nokia Viedtālruņu nodaļas vadītāja Džo Hārlova.

Nokia Lumia 920 viedtālrunī ir pieejams arī jaunākais Nokia navigācijas serviss Nokia City Lens.

Pavēršot tālruņa kameru ar skatu uz pilsētas ielām, City Lens uzrāda informāciju par tuvākajiem restorāniem, veikaliem, viesnīcām un citiem objektiem, un dara to iepazīšanai visērtākajā veidā. Nokia City Lens ir sākums paplašinātās realitātes iespējām Nokia karšu servisos un padara orientēšanos pilsētā vēl intuitīvāku un vienkāršāku – pārslēgties no ierastā kartes skata uz paplašinātās realitātes skatu iespējams vienkārši pavēršot tālruņa kameru vajadzīgajā virzienā. Kopā ar Nokia Drive un Nokia Transport uzlabojumiem, Nokia karšu un navigācijas serviss piedāvā visplašāko karšu servisu visā viedtālruņu tirgū.
Nokia Lumia 920 ir aprīkots ar 2000mAh bateriju un tas ir pirmais Nokia viedtālrunis ar iebūvētu bezvadu uzlādes iespēju.


Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820 ir stilīgs vidējās klases viedtālrunis, kas nodrošina augstākās klases veiktspēju. Viedtālrunim ir maināmi aizmugures vāciņi, kas ne tikai ļauj mainīt tā izskatu, bet arī pievienot bezvadu uzlādēšanu. Tam ir arī iespēja pievienot micro SD atmiņas karti.

Windows Phone 8

Windows Phone 8 operētājsistēma piedāvā plašākas personalizēšanas iespējas – sākuma ekrāna elementi ir pielāgojami arī pēc izmēra, tāpat pieejami jauna izskata tiešsaistes elementi (Live Tiles) lietotājam svarīgāko aplikāciju un servisu tūlītēju paziņojumu saņemšanai.

Windows Phone 8 viedtālruņu satura sinhronizācija ar datoru vai planšetdatoru, kas aprīkots ar Windows 8, ļauj ērti piekļūt failiem, mūzikai, attēliem un video no jebkuras šīs ierīces. Interneta pārlūkošanai Lumia viedtālruņos ir domāts Explorer 10 pārlūks. Jaunajos telefonos ir pieejamas arī Microsof Office lietotnes ērtai dokumentu veidošanai, pārlūkošanai un rediģēšanai.

Bezvadu uzlāde

Līdz ar WP8 viedtālruņiem Nokia prezentēja arī bezvadu uzlādes aksesuāru klāstu, kas radīti sadarbībā ar jauniem partneriem. Fatboy Recharge Pillow nodrošina vienkāršu viedtālruņu uzlādi, savukārt JBL atklāja JBL PowerUp Nokia bezvadu lādēšanas skaļruni, kas ir bezvadu lādēšanas stacija ar augstas kvalitātes audio atskaņošanas iespējām retro dizainā.

Pieejamība

Nokia Lumia 920 būs pieejams dzeltenā, sarkanā, pelēkā, baltā un melnā krāsā, savukārt Nokia Lumia 820 – sarkanā, dzeltenā, pelēkā, violetā, baltā un melnā.

Abi viedtālruņi atbalsta LTE un HSPA+ datu pārraidi. Viedtelefonu pieejamības laiki pasaules reģionos atšķirsies, un tiks ziņoti atsevišķi.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru