pirmdiena, 2012. gada 10. septembris

Laviņš un Ankipāns nosūtīti uz LiepājuRīgas «Dinamo» pieredzējušie spēlētāji Rodrigo Laviņš un Ģirts Ankipāns nosūtīti uz komandas fārmklubu «Liepājas metalurgs», aģentūrai LETA apstiprināja «Dinamo» preses sekretārs Jānis Stepītis.

Pašlaik līdz galam visa nepieciešamā pāreju dokumentācija vēl nav nokārtota, taču tam jānotiek vistuvākajā laikā, lai jau otrdien abi varētu komandas rindās spēlēt Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) mačā savā laukumā pret Atvara Tribuncova pārstāvēto HK «Gomeļ».

Laviņš un Ankipāns uz Liepāju nosūtīti spēļu prakses iegūšanai. Jebkurā nepieciešamajā brīdī viņi var tikt izsaukti atpakaļ uz «Dinamo».

Abi hokejisti netika iekļauti komandas sastāvā, kas pašlaik ir Maskavā, kur «Dinamo» šodien noslēgs sezonu ievadošo trīs izbraukuma spēļu sēriju.

Starpsezonā 38 gadus vecais Laviņš līgumu ar «Dinamo» pagarināja uz vienu sezonu. Laviņš aizvadītajā KHL sezonā «Dinamo» sastāvā piedalījās 28 regulārā čempionāta spēlēs, kurās atdeva vienu rezultatīvu piespēli, nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -7, kā arī 23 soda minūtes. Gagarina kausā viņš piedalījās trīs mačos, kuros izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1 un divas soda minūtes.

Laviņš komandas sastāvā spēlējis arī visās četrās iepriekšējās KHL sezonās, piedaloties 182 spēlēs, kurās guvis astoņus vārtus un iekrājis 21 rezultatīvu piespēli.

Arī 36 gadus vecais Ankipāns starpsezonā ar «Dinamo» pagarināja līgumu uz vienu gadu. Aizvadītajā sezonā Ankipāns piedalījās 31 KHL regulārā čempionāta spēlē, kurās guva sešus vārtus, atdeva sešas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 14 soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficenta +2. Bet četros Gagarina kausa izcīņas mačos Ankipāns izcēlās ar vienu precīzu metienu un negatīvu lietderības koeficentu -1.

Līdz šim Ankipāns KHL kopumā aizvadījis 205 spēles, kurās guvis 30 vārtus un izdarījis 43 piespēles.

«Liepājas metalurgs» nākamās četras BAČ spēles aizvadīs savā laukumā, bet 21. septembrī komanda uzsāks piecu izbraukuma maču sēriju.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru