ceturtdiena, 2012. gada 27. septembris

iPhone 5 Latvijā pieejams par 700 latiem


Lai arī oficiāli Latvijā iPhone tirgošana Latvijā vēl nav sākusies, Latvijas interneta veikalos Apple jaunāko ierīci jau var iegādāties.
Tā, piemēram, interneta veikals 1shop.lv pārdod 16 gigabaitu (GB) iPhone 5 baltā krāsā, piedāvājot divu gadu garantiju, par 725 Ls, tāpat veikalā par 750 Ls tiek tirgots arī 16 GB iPhone 5 melnā krāsā. Savukārt, piemēram, discover.lv tirgo arī 64 GB jaunāko iPhone, kurš, kā liecina informācija uzņēmuma mājas lapā, līdz 26. septembrim tiek tirgots par 895 Ls, bet pēc tam tas būs nopērkams par 1029 Ls. Ikmēneša maksājums 12 mēnešu ilgam periodam šai ierīcei ir 79 Ls, bet pirmā iemaksa – 89 Ls. Tāpat Latvijā plašā klāstā tiek tirgoti dažādi iPhone 5 aksesuāri, piemēram, veikalā mobilezone.lv par diviem latiem var iegādāties jaunākā viedtālruņa aizsarguzlīmi, par 3,5 Ls iegādājams iPhone 5 apvalks «Wave style» u.c. preces.

Jau vēstīts, ka iPhone 5 aizkavēšanās Latvijas tirgū varētu izraisīt ne vien Apple Latvijas fanu vilšanos, bet arī veicināt viedtālruņu pelēku tirgu un to pirkšanu ārvalstīs, iepriekš norādīja tehnoloģiju eksperts Juris Kaža.
Db.lv jau rakstīja, ka Apple oficiālais produktu tirgotājs iDeal sācis pieņemt jaunā iPhone 5 rezervācijas. Veikalā iDeal nesubsidēts iPhone 5 Latvijā varētu maksāt tik pat cik iepriekšējais viedtālrunis – aptuveni 500 latus par 16 gigabaitu versiju. ASV subsidētas Apple jaunās ierīces maksās sākot no 199 ASV dolāriem par 16 GB versiju līdz 399 ASV dolāriem par 64 GB versiju.
Jau ziņots, ka jaunais iPhone ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Vācijas, Francijas, Austrālijas, Japānas, Honkongas un Singapūras tirgū nonāca pārdošanā 21. septembrī. Savukārt vēl 22 valstīs viedtālruņa tirdzniecību plānots uzsākt 28. septembrī. Šajā datumā iPhone 5 varēs iegādāties Austrijas, Beļģija, Čehijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas, Īrijas, Itālijas, Lihtenšteinas, Lietuvas, Luksemburgas, Nīderlandes, Jaunzēlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Slovākijas, Slovēnijas, Spānijas, Zviedrijas un Šveices iedzīvotāji. Latvija gan neatrodas šo valstu sarakstā, un nav zināms, kad sāksies ierīces oficiālā tirgošana Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru