pirmdiena, 2012. gada 17. septembris

Daugaviņš vienojies ar «Dinamo»; laukumā dosies piektdien


Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš vienojies ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubu Rīgas «Dinamo», lai Nacionālās hokeja līgas (NHL) lokauta laikā varētu spēlēt šajā komandā, vēsta vienības mājaslapa. Pirmo spēli Daugaviņš aizvadīs piektdien pret Mitišču «Atlant» vienību.
24 gadus vecais latviešu uzbrucējs «Dinamo» komandā spēlēs ar «33» numuru.

Līgums ar Daugaviņu noslēgts līdz sezonas beigām ar nosacījumu, ka uzbrucējs NHL lokauta pārtraukšanas gadījumā atgriezīsies Otavā.

Daugaviņš vasarā panāca vienvirziena līguma noslēgšanu ar NHL komandu Otavas «Senators», bet jau ilgstoši klīda runas, ka uzreiz pēc lokauta sākšanās viņš gatavojas noslēgt līgumu ar Rīgas «Dinamo» komandu.

Noslēdzoties līdzšinējam kolektīvajam līgumam, sācies NHL lokauts. Līdz ar to slēgtas visu klubu treniņbāzes un tās netiks atvērtas līdz jauna kolektīvā līguma parakstīšanai. Tikpat ilgi visi spēlētāji ir brīvi no saistībām ar NHL klubiem.

Pēc tam, kad pirms gada kopā ar Binhemtonas «Senators» komandu Daugaviņš kļuva par Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas uzvarētāju, 24 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā sezonā aizvadīja savu pirmo pilno sezonu NHL.
Laukumā latvietis devās 65 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guva piecus vārtus, veica sešas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 12 soda minūtes un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2. Tāpat Daugaviņš piedalījās vienā Stenlija kausa izcīņas mačā.

Pirms tam Daugaviņš NHL bija aizvadījis tikai vienu spēli.

Daugaviņu «Senators» NHL draftā 2006.gadā izvēlējās trešajā kārtā ar kopējo 91.numuru.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru