otrdiena, 2012. gada 25. septembris

Baumas: gaidāma telefonu tirdzniecības lieguma tiesas prāva – galvenajās lomās Nokia un HTCMēs jau esam pieraduši, ka ja iet runa par “tirdzniecības aizliegumu” un “lielais mobilo telefonu ražotājs iesūdzējis citu lielu mobilo telefonu ražotāju”, runa ir par Samsung un Apple. Iespējams, arī Nokia izlēmuši izmēģināt spēkus šāda veida “atrakcijās”.

Tikai retais skatot HTC prezentētā Windows Phone 8 viedtālruņa HTC 8X fotogrāfijas nepieķer sevi pie domas, ka dizains izskatās kaut kur redzēts.

Šādai domai ir pamats – abām ierīcēm ir monobloka forma, ierīci var nosaukt par četrstūrainu, to ekrāna rāmis ir melnā krāsā, ar noapaļotiem stūriem, zem ekrāna ir 3 vizuāli gana līdzīgas pogas, ekrānā redzamas līdzīgas “flīzītes”… Mēs taču zinām šo stāstu.
Lai vai kā, “labi informēti informācijas avoti” stāsta, ka Nokia plāno tiesu darbus, lai liegtu HTC 8X tirdzniecību.

Vai sagaidāms kārtējais, gana aizraujošais tiesas process, līdzīgs tiem, ar kādiem mūs lutina Apple un Samsung? Ja ziņas par Nokia nodomiem ir patiesas, mēs visai drīz uzzināsim, kuras tieši dizaina daļas HTC ir nokopējuši no Nokia Lumia sērijas telefonu dizaina.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru