otrdiena, 2012. gada 18. septembris

Autovadītāji Rīgas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas


Sestdien, 22. septembrī autovadītāji Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas,  informēja Rīgas domē.
Eiropas Mobilitātes nedēļas noslēgumā - «Dienā bez auto» - autovadītāji Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot automašīnas reģistrācijas apliecību jeb tā saucamo tehnisko pasi.

Šādu uzņēmuma «Rīgas satiksmes» iniciatīvu veicināt sabiedriskā transporta lietošanas popularitāti Mobilitātes nedēļas pasākumu ietvaros šodien akceptēja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja.

«Rīga  aktīvi iesaistās Mobilitātes nedēļas rīkošanā, jo alternatīvu pārvietošanās līdzekļu un iespēju popularizēšana vienmēr būs aktuāla mūsu pilsētā. Ne velti Rīga tiek uzskatīta par vienu no līderēm starp pasaules galvaspilsētām apkārtējās vides  tīrības jomā,» norāda  Rīgas domes Satiksmes un transporta komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.

Komitejas vadītājs arī atgādina, ka Rīga jau guvusi Eiropas Komisijas atzinību par 2010. gadā rīkotajiem Mobilitātes nedēļas pasākumiem, par ko saņēma speciālu balvu no Eiropas Savienības Vides komisāra.

Šogad Eiropas Mobilitātes nedēļā, kuras sauklis ir «Kustība pareizajā virzienā», rīdzinieki ir aicināti pievērsties veselīgam un kustīgam dzīvesveidam, atstāt transportlīdzekļus mājās un pilsētā pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Eiropas mobilitātes nedēļas pasākumi Rīgā tiek organizēti jau vienpadsmito gadu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru