ceturtdiena, 2012. gada 30. augusts

Samsung prezentē Galaxy S III stilā ieturēto Galaxy Note 2 viedtālruniPēc neskaitāmām baumām un analītiķu paredzējumiem par to, kāds tad nu būs Galaxy Note 2 viedtālrunis, Samsung šo ierīci vakar oficiāli prezentēja.

Galaxy S III stilā ieturētā ierīce aprīkota ar displeju, kura diagonāles garums ir par 0.2 collām lielāks nekā tās priekšgājējam – 5.5 collas, displeja izšķirtspēja – 1280×720 pikseļi. Par Android 4.1 Jelly Bean ātrdarbību parūpēsies 1.6 gigahercu četru kodolu procesors, kā arī divu gigabaitu operatīvā atmiņa. Ierīce aprīkota ar iespaidīgu akumulatoru – tā ietilpība ir 3100 miliampērstundas, līdz ar to paredzams pat ļoti pieklājīgs akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi.

Viedtālruņa aizmugurē novietota 8 megapikseļu fotokamera, savukārt priekšpusē – 1.9 megapikseļu. Galaxy Note 2 ir plānāks par priekšgājēju, taču par diviem gramiem smagāks. Ierīce tiks piedāvāta ar 16, 32 un 64 gigabaitu iebūvēto atmiņu.

Ierīcē iekļautas jaunas S-Pen irbuļa funkcijas, kā piemēram Air-View – tā ļaus priekšskatīt saturu, tam pārbraucot pāri ar irbuli. Popup Note piezīmju veidošanas aplikāciju būs piespējams atvērts pa virsu jebkurai citai aplikācijai, kā arī zvana laikā, lai ērti veiktu piezīmes.

Pagaidām netiek atklāta ierīces cena, taču Eiropas veikalu plauktos tā nonāks Oktobrī, baltā un pelēkā krāsā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru