piektdiena, 2012. gada 10. augusts

Samsung oficiāli nāk klajā ar Galaxy Note 10.1 planšetdatoru: ierīce Latvijā jau augusta beigās, aptuvenā cena – Ls 400Samsung Electronics šonedēļ laidis klajā jauno GALAXY Note 10.1 planšetdatoru, kas ir īpaši piemērots ne tikai saziņai un izklaidei, bet arī mācībām un darbam. Planšetdators ir aprīkots ar 10,1 collu lielu ekrānu, 1,4 Ghz četrkodolu procesoru un 2 GB operatīvo atmiņu. GALAXY Note 10.1 Latvijā būs pieejams augusta beigās, un tā cena būs aptuveni 400 Ls.

GALAXY Note 10.1 jaunais planšetdators ir papildināts ar vairākām praktiskām un intuitīvi lietojamām funkcijām, piemēram, daudzfunkciju režīmu, Samsung S Pen tehnoloģiju ar S Note veidnēm un papildrīkiem, kā arī bezmaksas Adobe grafisko redaktoru Photoshop® Touch. Jaunais planšetdators ir aprīkots arī ar 5 megapikseļu galveno kameru un 1,9 megapikseļu priekšējo kameru.

Lietojot GALAXY Note 10.1, lietotāji var vienlaikus izmantot divas dažādas aplikācijas uz viena ekrāna, piemēram, ekrāna vienā malā skatīties interneta lapas un video, bet ekrāna otrā malā veikt piezīmes ar 6,5 milimetru diametra S Pen. S Pen tehnoloģija ir iebūvēta ierīces korpusā, un, līdz ko tā tiek izņemta, ierīce automātiski aktivizē piekļuvi S Pen lietošanai piemērotajām aplikācijām – S Note, S Planner, Crayon physics, Adobe® Photoshop® Touch un Polaris Office. Lietotājam ir iespēja arī pašam izveidot ātro piekļuves aplikāciju sarakstu, ja pamata aplikāciju saraksts nešķiet īsti parocīgs.

Savukārt S Note tehnoloģija lietotājiem ļauj izmantot piezīmju sagataves, kurās iespējams apvienot piezīmes un skices ar citu digitālo saturu. Shape Match un Formula Match funkcijas palīdz pielabot un digitalizēt ģeometriskās formas, kā arī risināt matemātiskas formulas un izteiksmes, kas zīmētas ar roku vai, izmantojot S Pen. GALAXY Note 10.1 arī piedāvā iespēju uzņemtos ekrānšāviņus ievietot piezīmju lapā un pievienot tiem savus pierakstus un komentārus.

Planšetdators ir aprīkots arī ar Smart Stay funkciju, kas nodrošina, lai ekrāns vienmēr būtu aktīvs un ieslēgts, ja lietotājs uz to skatās. Savukārt Pop Up Play funkcija ļauj lietotājiem skatīties video jebkurā vietā uz ekrāna, vienlaikus lietojot citas aplikācijas. AllShare Play funkcija nodrošina iespēju lietotājam dalīties ar saturu reālā laikā, saslēdzot planšetdatoru kopā ar citām Samsung tehnoloģijām – Samsung HD televizoriem, mobilajiem planšetdatoriem, klēpjdatoriem un citām elektroniskajām ierīcēm. AllShare Group Cast funkcija nodrošina iespēju koplietot un kopīgi apstrādāt dokumentus, prezentācijas un attēlus.

GALAXY Note 10.1 planšetdators pieejams trīs versijās: tikai ar WiFi savienojuma atbalstu, ar WiFi un 3G HSPA-Plus savienojuma atbalstu, un šogad būs pieejama arī versija ar WiFi un LTE savienojumu atbalstu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru