pirmdiena, 2012. gada 6. augusts

RIM apsvēruši iespēju, ražot Android darbinātus viedtālruņus


Gan Nokia, gan RIM šie ir grūti laiki, jo viedtālruņu tirgū dominē iOS un Android darbinātas ierīces. Nesen kādā intervijā, RIM vadītājs Torstens Heins atklājis to, ka apsvērta arī iespēja pašiem pāriet pie Android viedtālruņu ražošanas.

Kad intervijā jautāts par gaidāmo BlackBerry 10 operētājsistēmu, Heins norādījis, ka šobrīd visi spēki tiek koncentrēti tieši uz to – tiekot strādāts bez atpūtas gan dienu, gan nakti. Lai ātri un veiksmīgi atrisinātu finanšu problēmas, kompānijas iekšienē pat apspriests jautājums par pāriešanu uz Android operētājsistēmu, taču no šīs idejas ātri vien atteikušies, jo tādējādi būtu problēmatiski piedāvāt unikālus produktus.

Par to vai izvēle tomēr neizmantot plaši izplatīto un iecienīto Android operētājsistēmu bija pareiza, uzzināsim vien nākamgad, kad tirgū parādīsies pirmās BlackBerry 10 ierīces.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Lietot jebkurā laikā un vietā.
  - saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Subsidētā procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  AtbildētDzēst