piektdiena, 2012. gada 17. augusts

Pujacs atklāj, kāpēc nepalika Rīgas Dinamo


Latvijas hokeja izlases aizsargs Georgijs Pujacs intervijā «Allhockey.ru» pastāstījis par pēdējiem pavadītajiem gadiem hokejā un atklājis, kāpēc vairs nespēlē Rīgas «Dinamo».

Uz jautājumu, vai pāriešana no Novosibirskas «Sibirj» un Omskas «Avangard» bija negaidīta, Pujacs atbild: «Jāsāk ar to, ka es to vēlējos. Zināju, ka no «Sibirj» daudzi spēlētāji aiziet prom - Tarasenko, Belovs, Kutuzovs, tāpēc palikt tukšā klubā kaut kā negribējās. Bija skaidrs, ka «Sibirj» klubam tālāk nekas nespīd un es esmu ļoti priecīgs, ka nokļuvu «Avangard»,» stāsta aizsargs.

Pujacs arī saka, ka pēc pirmās KHL sezonas Rīgas «Dinamo» vēlējās viņu paturēt sastāvā un piedāvāja pagarināt līgumu, taču tā nosacījumi hokejistu neapmierināja.

«Man piedāvāja samazināt algu. Tieši tajā laikā atgriezās Sandis Ozoliņš, tika parakstīti līgumi ar citiem spēlētājiem un budžets lēnām «aizgāja». Man piedāvāja par trīsdesmit procentiem mazāku atalgojumu un es atteicos,» intervijā norādīja spēlētājs.

SAISTĪTIE RAKSTI



Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru