svētdiena, 2012. gada 19. augusts

Pļaviņš/Šmēdiņš sasniedz sezonas pēdējā 'Grand Slam' posma fināluLatvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja vietu sezonas pēdējā "Grand Slam" posma finālā.
Polijas pilsētā Stare Jablonki aizvadītajā cīņā Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvēji, kuri izlikti ar 12.numuru, ar rezultātu 2-1 (17:21, 21:15, 15:8) uzvarēja Pekinas olimpisko spēļu čempionus Todu Rodžersu un Filipu Dalhauzeru no ASV, kuriem turnīrā ticis ceturtais numurs.

Otrajā pusfināla pārī tiksies ar 25.numuru izliktie austrieši Klemenss Doplers un Aleksandrs Horsts, kā arī amerikāņi Džeikobs Gibs/Šons Rozentāls, kuri turnīrā izlikti ar otro numuru.
Pirms šī posma un Olimpiādes Pļaviņš/Šmēdiņš iepriekšējo reizi pusfinālu bija sasnieguši pagājušā gada pasaules čempionātā, kad palika ceturtajā vietā. Savukārt 2010.gadā viņi izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionāta finālposmā un otro vietu Pasaules kausa posmā Marseļā.

Kā ziņots, sestdien astotdaļfinālā Pļaviņš/Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:13) pārliecinoši pieveica vāciešus Kaju Matisiku un Aleksandru Valkenhorstu, kuriem turnīrā ticis 17.numurs, bet pēc tam ar 2-0 (21:17, 23:21) revanšējās par zaudējumu Londonā Olimpiādes vicečempioniem Alisonam Čeruti un Emanuelam Regu no Brazīlijas.

Kā ziņots, apakšgrupu sacensībās Pļaviņš/Šmēdiņš spēlēja vienā grupā ar otru Latvijas duetu Aleksandru Samoilovu un Ruslanu Sorokinu.

Apakšgrupas pirmajā kārtā Pļaviņš/Šmēdiņš pieveica Samoilovu/Sorokinu ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:15), bet kopā Olimpiādes medaļnieki tika pie divām uzvarām un izcīnīja pirmo vietu, kamēr otrs Latvijas pāris zaudēja visos trijos mačos. Līdz ar to Pļaviņš/Šmēdiņš automātiski kvalificējās izslēgšanas spēļu otrajai kārti, bet Samoilovs/Sorokins turnīru noslēdza dalītā 25.-32.vietā.

Kā ziņots, šī posma kvalifikācijā startēja divi Latvijas dueti Haralds Regža/Armands Āboliņš un Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs, tomēr tie abi zaudēja jau pirmajā cīņā.

Savukārt sieviešu kvalifikācijā savus spēkus pārbaudīja pat četri Latvijas dueti, bet arī zaudēja jau pirmajos mačos.

Pļaviņš/Šmēdiņš nupat aizvadītajās Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu, bet Samoilovs/Sorokins Olimpiādē ierindojās dalītā devītajā vietā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru