ceturtdiena, 2012. gada 23. augusts

PCTVL: savākti 10 000 paraksti referendumam par pilsonībuPartijai "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" ir izdevies savākt vismaz 10 tūkstošu cilvēku parakstu, lai Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) būtu jārīko parakstu vākšana referenduma rosināšanai par pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem.
Viens no parakstu vākšanas organizatoriem Jurijs Petropavlovskis, pavēstīja, ka notāri ir iesnieguši organizācijai "Par vienādām tiesībām" sarakstu ar parakstiem, ko plānots iesniegt CVK līdz 29. augustam. Līdz šim laikam iecerēts savākt vēl vismaz tūkstoti "rezerves parakstu", ja CVK daļu no iepriekš savāktajiem izbrāķēs.

Jau vēstīts, ka partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" aktīvisti no pagājušā gada septembra vāc parakstus referenduma ierosināšanai par Latvijas pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem.
Ja tajā līdz rudenim tiks savākti 10 000 notariāli apstiprinātu Latvijas iedzīvotāju parakstu, Centrālajai vēlēšanu komisijai būtu jāsavāc 10% vēlētāju parakstu tautas nobalsošanas ierosināšanai.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru