piektdiena, 2012. gada 17. augusts

Pauls atmaksājis ‘Krājbankas’ pieprasītos 100 latus
Komponists Raimonds Pauls šodien atmaksājis "Latvijas Krājbankas" ("Krājbankas") administratoru pieprasītos 100 latus, kas viņam iepriekš izmaksāti bankas kļūdas dēļ.

"Šodien samaksāju tos 100 latus, jo gribu no tā zaņķa tikt ārā," uzsvēra Pauls.

Komponists minēja, ka citās valstīs cilvēki nav mierā ar to, kā ar viņiem izrīkojas, taču Latvijā tauta ar daudz ko ir mierā. Viņš norādīja, ka vēlas no šīs lietas tikt ātrāk prom un turpmāk viņš dzīvos, kā māk.
Latvijas Televīzija 15.augustā ziņoja, ka Pauls, kurš "Krājbankā" zaudēja gandrīz miljonu eiro (700 000 latu), saņēmis bankas administratora parakstītu brīdinājuma vēstuli, kurā pieprasīts, lai komponists atmaksā 100 latu, kuri viņam izmaksāti bankas kļūdas dēļ. Vēstulē norādīts, ka banka, izmaksājot 70 000 latu kompensāciju no noguldījumu garantijas fonda, pārmaksājusi Paulam 100 latus, kuri 14 dienu laikā jāatmaksā bankai, pretējā gadījumā pret viņu tikšot celta prasība tiesā.

"Krājbankas" administratora kompānijas "KPMG Baltics" sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis biznesa portālam "Nozare.lv" skaidroja, ka situācija ar kļūdainajiem aprēķiniem par garantēto atlīdzību pārmaksām radusies pērn laikā no 23. līdz 26.novembrim, kad banka sagatavoja informāciju par garantēto atlīdzību klientiem, balstoties uz bankas informācijas sistēmā esošajām ziņām, kur nebija ņemta vērā visa informācija par maksājumiem.

Lielākā daļa klientu, kuriem ir izveidojusies garantētās atlīdzības pārmaksa - tādi ir daži desmiti - ir fiziskas personas, kuras laika periodā no 23. līdz 26.novembrim bija ar kartēm izņēmušas naudu no bankomātiem vai klientu apkalpošanas centros, taču minētās summas bankas informācijas sistēma neieskaitīja, aprēķinot garantēto atlīdzību.

Otra klientu grupa, kuriem ir izveidojusies pārmaksa, ir klienti, kuri bija veikuši maksājumus ar norēķinu kartēm, bet par šiem maksājumiem garantijas atlīdzības aprēķināšanas brīdī banka nebija saņēmusi visu informāciju, informēja Fīrmanis.

"Cilvēcīgi, protams, ir saprotama Paula kunga situācija, taču tāds šobrīd ir likums, kas administratoram ir stingri jāievēro, pildot bankas maksātnespējas administratora pienākums," norādīja "KPMG Baltics" pārstāvis.

Jau ziņots, ka Pauls par maksātnespējīgu atzītajā "Krājbankā" dažādās valūtās zaudējis visus sava mūža ietaupījumus - gandrīz miljonu eiro (700 000 latu). Komponists saņēmis 70 000 latu kompensāciju.

SAISTĪTIE RAKSTI2 komentāri:

 1. Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

  Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus, mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus, izmantojot plašu aizdevuma produktu klāstu.

  Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

  Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

  Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  AtbildētDzēst
 2. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā laikā
  - Saņemiet aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Pieejama procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mums ir daudzu gadu darba pieredze
  -Jūsu aizdevuma darījums ir 100% drošs.
  - Un daudz vairāk gūst labumu

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu vai Tālāk norādīto numuru, lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu.
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  Piemērots aizdevums visiem

  AtbildētDzēst