trešdiena, 2012. gada 8. augusts

Pateicoties iPhone un iPad, Apple šī gada otrajā ceturkšnī ieguvuši 77% no visas mobilo ierīču industrijas peļņas


Nav šaubu par to, ka Apple piedāvātie iPhone un iPad gadžeti ir vieni no populārākajiem mobilo ierīču starpā un kompānijai ienes lielāko peļņas daļu. Nereti nākas dzirdēt, ka Apple produkti ir pārlieku dārgi, kas arī nodrošina milzīgo peļņu. Kā tad ir patiesībā?

Nesen veikts pētījums, kurā tā autori centušies pierādīt Apple produktu pārlieku augsto cenu. Kā noskaidrojies, tad šī gada otrajā ceturksnī Apple piegādājuši vien sešus procentus no kopējā viedtālruņu un planšetdatoru tirgus, taču mazais apjoms ļāvis sasniegt 43% no visas industrijas ienākumiem.

Ja šis rādītājs šķiet iespaidīgs, tad nākamie dati vispār šķiet kas neiespējams – ar šiem 6 procentiem piegādāto ierīču iegūti 77 procenti no visas industrijas kopējās peļņas, kas ir vairāk nekā neaptverams rādītājs!

Apple sīvākie konkurenti gan viedtālruņi tirgū, gan tiesas zālē – Samsung piegādājuši 52 miljonus viedtālruņu, kas ir teju divas reizes vairāk nekā Apple sasniegumi, tomēr kā izriet no sniegtajiem datiem, tad Samsung par katru pārdoto ierīci iegūst ievērojami mazāku peļņu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru