ceturtdiena, 2012. gada 9. augusts

N.Ušakovs: "Vienotības" mēģinājumi izmantot pilsētas svētkus politiskai reklāmai izraisa nožēlu
“Vienotības” mēģinājumi izmantot Rīgas pilsētas svētkus šauri savai politiskai reklāmai izraisa nožēlu,  šodien  paziņoja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: “Visu šo pēdējo dienu laikā “Vienotības” pārstāvji burtiski terorizē domes darbiniekus. Partijas pārstāvji pieprasa, lai no iepriekš saskaņotām norises vietām tiktu padzīti svētku dalībnieki, proti, ielu muzikanti. Un attiecīgajā vietā tiktu piešķirta atļauja uzstādīt “Vienotības” reklāmas telti, lai nodarbotos ar politisko reklāmu”.


“Pirmkārt, negrasāmies politiskas reklāmas dēļ mainīt svētku programmu un likt iet prom cilvēkiem, kuri ir plānojuši šajā vietā strādāt un sniegt priekšnesumus rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Otrkārt, vēlme nodarboties ar  politisku reklāmu svētku laikā ir visai dīvaina. Nav nevienas citas partijas, izņemot "Vienotību", kas mēģinātu rīdzinieku svētkus izmantot kā politisko skatuvi. Svētku būtība ir atpūsties, nevis klausīties  partejiskus lozungus. Ko vēl “Vienotība”, radoši pieejot šim procesam, izdomās nākotnē - dalīt skrejlapas Līgo svētkos, skandēt politiskas runas Dziesmu svētku laikā, runāt par savu partiju Jaunajā gadā?” saka domes priekšsēdētājs.

Mērs ir aicinājis “Vienotību” netraucēt Rīgas domes darbiniekiem veikt savus tiešos pienākumus un gatavoties rīdzinieku svētkiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru