trešdiena, 2012. gada 22. augusts

Neizdodas pārdot 'Krājbankas' luksusautoTrešdien nav izdevies pārdot maksātnespējīgās AS "Latvijas Krājbanka" meitas uzņēmumam "Krājinvestīcijas" piederošās luksus automašīnas "Lamborghini" un "BMW Alpina", jo neviens pretendents nebija iemaksājis dalībai izsolē nepieciešamo maksājumu.
Kā portālu "Delfi" informēja "Krājbankas" administratora "KPMG Baltics" preses pārstāvis Oskars Fīrmanis, līdz trešdienas plkst.14 un plkst.14:40, kad bija jāsamaksā 10% no izsoles sākumcenas, neviens to nebija izdarījis.
Tuvākajā laikā administrators lems par atkārtotas izsoles rīkošanu.

Jau ziņots, ka "Krājbankas" autoparkā ir gan automašīnas "Audi" un "Volkswagen", gan luksus spēkrati "Lamborghini" un "BMW Alpina".
Rīgas apgabaltiesa 8.maijā nolēma sākt "Krājbankas" bankrotu. Bankrotu lūdza sākt "Latvijas Krājbankas" administrators - revīzijas kompānija "KPMG Baltics", kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru