trešdiena, 2012. gada 22. augusts

Logitech izlaiž mazgājamu, īpaši izturīgu tastatūruLogitech izziņojis datora tastatūru K310, ko ir viegli tīrīt un viegli izžāvēt – tai neskādēs ne putekļi, ne pelde virtuves izlietnē. Tā ir arī plāna un konstruēta ērtai rakstīšanai ar jau pierasto taustiņu qwerty izkārtojumu.
Logitech mazgājamo tastatūru K310 var regulāri mazgāt ar rokām un to var iegremdēt ūdenī (izņemot USB kabeli). Drenāžas caurumi tastatūras aizmugurē ļauj tai viegli nožūt. Taustiņu rakstu zīmes ir uzdrukātas ar lāzeru un apstrādātas ar ultravioleto starojumu, kas nodrošina, ka burti neizbalē mazgājot. Turklāt taustiņi iztur līdz pat 5 miljoniem taustiņu piesitienu.

«Visi esam piedzīvojuši apjukuma brīdi, kam seko panika, kad kafijas krūze vai limonāde izlīst uz tastatūras,» saka Logitech datorpeļu un tastatūru izstrādes direktore Sofija Le Guena. «Lai arī cik uzmanīgs jūs būtu, tas var atgadīties, tādēļ Logitech mazgājamā tastatūra K310 veidota, lai pat pēc kāda laika tā izskatītos un darbotos kā jauna.»

Šis pilna izmēra tastatūras dizains papildinās gan lietotāja datoru, gan darba vietu, turklāt tā ir ne tikai izturīga, bet arī ērta. Tai ir F-taustiņi un ciparpaliktnis, un tā ir saderīga ar Windows XP, Windows Vista un Windows 7 operētājsistēmām.

Ar 12 «karstajiem taustiņiem» tūlītējai piekļuvei internetam, e-pastam, atskaņošanai, skaļumam u.c., var viegli atvērt visbiežāk izmantotās lietotnes ar vienu taustiņa pieskārienu. Šai tastatūrai nav nepieciešama uzstādīšanas programmatūra, to atliek vien izņemt no iepakojuma un pievienot datoram.

Sagaidāms, ka Logitech mazgājamā tastatūra K310 pārdošanā nonāks oktobra sākumā un tās mazumtirdzniecības cena būs ap 28 latiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru