trešdiena, 2012. gada 1. augusts

Lembergs: Zatlera partijas mērķis ir diskreditēt Latvijas tranzīta biznesu un nodarīt maksimālu kaitējumu
«Zatlera partijas mērķis ir diskreditēt Latvijas tranzīta biznesu kā tādu un nodarīt maksimālu kaitējumu. Viņi politikā ienāca ar uzstādījumu – privatizēt brīvostas un brīvās ekonomiskās zonas. Visas Latvijas ostas!»

Šādu viedokli intervijā «Neatkarīgajai» paudis Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Viņš uzskata, ka tikai ļoti negatīva sabiedrības reakcija šo vēlmi piebremzējusi, kamēr «pircēji jau bija sarunāti».

 «Lai ostas varētu lēti nopirkt, tās jādiskreditē, lai maksimāli samazinātu kravu apgrozību,» savu viedokli klāstījis Lembergs.

Lembergs norāda, ka iespējamie pircēji esot bijuši amerikāņi. «Tāpēc jau ASV vēstniecība un Amerikas Tirdzniecības palāta tik patētiski runāja par problēmām Latvijas ostās un visādas citas muļķības. Man liekas, attiecībā uz caurskatāmību tie cilvēki jauc ostu pārvaldi ar sieviešu naktskrekliem.» paudis Lembergs.

Viņš atgādina, ka Ventspils brīvosta atzīta par otru labāko ostas zonu pasaulē, un tas ir izcils ostas pārvaldības darbības rezultāts. «Bet ministra Sprūdža teiktais [ka Ventspils brīvostā ir problēmas ar caurskatāmību un investoru piesaisti] norāda tikai uz viņa ārkārtīgo nekompetenci un politisko populismu. Viņš ne reizi nav bijis Ventspils ostā, varbūt labākajā gadījumā pastaigājies pa promenādi,» tā Lembergs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru