trešdiena, 2012. gada 22. augusts

Lakučs: Pienācis laiks audzināt nākamo BMX paaudziDivkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga treneris Ivo Lakučs intervijā portālam «Apollo» norāda, ka Latvijas BMX saimniecībā būtu jādomā gan par jaunu talantu meklēšanu, gan jaunu treneru audzināšanu.

«Jau gada sākumā teicu, ka Māris ir vienīgais, kurš spējis «iznest» Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu. Turklāt ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Tagad viņam ir arī Londonas olimpisko spēļu zelts. Viņš to ir nopelnījis ar savu darbu, attieksmi un piemēru. Un viņš turpinās nest arī šo zelta godalgu,» pārliecināts ir Lakučs.

«Taču pienācis laiks audzināt nākamo Latvijas BMX paaudzi, kuri nāks pēc Štromberga un startēs kopā ar Edžu Treimani un Rihardu Veidi,» uzskata Lakučs. «Tāpat ir jāmeklē jaunās gvardes «zelta šūna», kas varētu startēt Olimpiādē pēc astoņiem un 12 gadiem.»

«Otra lieta - ir jāaudzina treneri un jāpaplašina treneru brigāde, jo pēc astoņiem vai 12 gadiem es varētu jau būt iztukšots. Tādā līmenī, kā tagad, mēs ilgi nenoturēsimies. Līdz 70 gadu vecumam es uz katru Olimpiādi neaizvedīšu pa trim BMX sportistiem,» norāda treneris. «Kas nepieciešams? Jāstrādā. Ir jārada iespējas un jāsaredz cilvēki, kuri būtu gatavi uzņemties šo darbu.»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru