ceturtdiena, 2012. gada 16. augusts

Jaunais iPhone jāgaida vēl mēnesi


Mobilo ierīču industrijas analītiķi ir pārliecināti par jaunā iPhone un mazā iPad ražošanas procesu pieņemšanos spēkā. Par to liecinot komponenšu piegādātāju straujais apgrozījuma pieaugums.
Taivānas komponenšu ražotājiem, kas sadarbojas ar Apple, apgrozījums jūlijā, salīdzinot ar jūniju, palielinājies par 14% un tas ir ievērojami vairāk nekā iepriekšējos gados. Pēdējo septiņu gadu vidējais rādītājs šim periodam ir 8,5%, bet pērn tie bija 7%, vēsta Computerworld.com.

Eksperti to uzskata, par skaidru norādi, ka attiecīgo ierīču prezentācija un attiecīgi arī nonākšana Apple produkcijas pielūdzēju rokās ir pavisam neilga laika jautājums. Baumu pilnajā vidē valda pārliecība, ka iPhone 4S pēctecis, par kura vienu no iespējamajiem nosaukumiem tiek minēts iPhone 5 (kaut arī pēc skaita tas būs jau sestais Apple viedtālruņa modelis) pasaulei tiks atklāts 12.septembrī.

Vienlaicīgi tiek prognozēta arī daudzkārt pieminētā mazā iPad debija. Šis planšetdators, kuram varētu būt ekrāns ar 7,85 collu diagonāli, tiekot izstrādāts, lai bez konkurences nepaliktu lētākie līdzīga izmēra izstrādājumi no Amazon, Samsung un Google.

Par labu iPhone 5 un mazā iPad prezentācijai runā arī Apple finanšu direktora Pītera Openheimera norādes, ka šā gada trešajā un ceturtajā ceturksnī tiek gaidīti ievēojams apgrozījuma un peļņas apjoma kāpums. To savukārt iespējams panākt tikai ar jaunu produktu palīdzību.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru