trešdiena, 2012. gada 29. augusts

Iekšlietu ministrs: negribētu fotoradaru aizvākšanu un policistu atgriešanos uz ceļiemPēc fotoradaru uzstādīšanas uz ceļiem satiksmes negadījumu skaits ir samazinājies, tāpēc valstij nebūtu izdevīga radaru aizvākšana no ceļiem. Tāpat nebūtu labi, ka fotoradaru funkcijas veiktu policisti, šādu viedokli intervijā Latvijas Radio pauda iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).
Viņš uzsvēra, ka līgumattiecības par fotoradaru uzstādīšanu ar šī projekta ieviesēju "Vitronic Baltica un partneri" tiks pārtrauktas ar 28.septembri. "Tas ir konkrēts lēmums pārtraukt līgumu. Var būt tas tika interpretēts kā pagarinājums, bet tas tā nav. Tā bija gara un sarežģīta līguma laušanas procedūra," uzsvēra ministrs.

Kozlovskis atzina, ka teorētiski pastāv iespēja, ka izveidojas sadarbība ar Vācijas radaru ražotāja "Vitronic", kuras pārstāvis valdības sēdē otrdien pauda gatavību sniegt konkrētus un pieņemamus risinājumus, lai nodrošinātu radaru nepārtrauktību uz Latvijas ceļiem.
Sadarbība ar Vācijas firmu būtu iespējama vien tad, ja "būtu nopietnākas līgumattiecības un ja būtu 100% garantija". Līdzšinējais partneris"Vitronic Baltica un partneri" sadarbību pie esošajiem līguma nosacījumiem nevar izpildīt, bet līguma nosacījumu maiņa saskaņā ar iepirkumu likumu nav iespējama, teica ministrs.

Viņš atzina, ka pastāv daži risinājumi fotoradaru nodrošināšanai uz ceļiem.

Neizdevīgākais variants būtu, ja esošos radarus demontētu un aizvāktu no ceļiem. Tad atkal būtu jāsludina jauns iepirkums, kas prasītu laiku. "Es to negribētu," sacīja ministrs un atzīmēja, ka Rīgā ceļu satiksmes negadījumu skaits ir samazinājies, bet Latvijā - pieaudzis, kas tiek skaidrots ar radaru klātbūtni galvaspilsētas apkaimē.

"Negribētu, ka radaru funkcijas veic policists, jo tur ir korupcijas riski. Manā skatījumā tiktu atsviesti atpakaļ, [ja radarus aizvāktu no ceļiem]," uzskata ministrs. Savukārt, ja valsts pārņems radarus, tad tam jānotiek par saprātīgu cenu.

"Nevaram pārņemt visas komersanta saistības. Ir jāvērtē ko un kā. Normatīvā bāze ir rāmjos ieliekoša, bet viss ir jāvērtē no tiesiskā aspekta. Ceru, ka nesēdēsim katrs savos ierakumos un ka būs sarunas. Jāvērtē, ko nozīmē jauni un esošie radari, kādas ir saistības privātajam partnerim - vai pārņemam tikai projekta daļu - radarus," piebilda Kozlovskis.

Jau vēstīts, ka valdība otrdien piekrita pārtraukt līgumu ar fotoradaru piegādātāju un ieviesēju "Vitronic Baltica un partneri". Līgumu paredzēts lauzt 28.septembrī. Tiesa, līdz šim datumam valdība gaidīs priekšlikumus no Vācijas radaru ražotāja "Vitronic" par iespējamiem risinājumiem, lai radari turpinātu darbu uz Latvijas ceļiem. Savukārt sadarbību ar ražotāja meitas kompāniju "Vitronic Baltica un partneri" jebkurā gadījumā neturpinās, sacīja iekšlietu ministrs.

Līgumu nolemts lauzt, jo radaru ieviesējs nav pildījis līguma nosacījumus. Atbilstoši līgumam "Vitronic Baltica un partneri" kopumā jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari. Patlaban uz Latvijas ceļiem pavisam kopā darbojas 61 fotoradars - 27 stacionārie fotoradari un 34 pārvietojamie fotoradari.

SAISTĪTIE RAKSTI2 komentāri:

 1. Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

  Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus, mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus, izmantojot plašu aizdevuma produktu klāstu.

  Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

  Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

  Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  AtbildētDzēst
 2. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā laikā
  - Saņemiet aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Pieejama procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mums ir daudzu gadu darba pieredze
  -Jūsu aizdevuma darījums ir 100% drošs.
  - Un daudz vairāk gūst labumu

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu vai Tālāk norādīto numuru, lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu.
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  Piemērots aizdevums visiem

  AtbildētDzēst