pirmdiena, 2012. gada 13. augusts

Google izmaiņas jauniegādātajā Motorola sākas ar 20% darbinieku atlaišanuGoogle sākusi pirmās lielās izmaiņas šā gada maijā iegādātajā amerikāņu uzņēmumā Motorola Mobilty, paziņojot par 20% kompānijas darbinieku atlaišanu, informē Bloomberg Businessweek.
Tas nozīmē, ka tuvākajā laikā no darba kompānijā būs jāšķiras aptuveni četriem tūkstošiem darbinieku, no kuriem divas trešdaļas ir strādājošie ārpus ASV. Tāpat Google grasās slēgt aptuveni vienu trešdaļu no 90 Motorola Mobilty ēkām un birojiem, kā arī vienkāršot tās ražoto bezvadu produktu portfolio.
Google pārvarējusi pēdējo šķērsli Motorola Mobility pārņemšanā
Google norāda, ka līdz ar 20% darbinieku atlaišanu kompānijai izdosies ietaupīt ap 275 miljoniem ASV dolāru.
«Pārmaiņas notiek, lai Motorola mobilo ierīču nodaļa varētu atkal atgriezties pie peļņas,» oficiālā paziņojumā norādījuši Google pārstāvji.
Google darbinieku atlaišanā 40% samazināts kompānijas viceprezidentu skaits, Bloomberg Businessweek pauda kāds kompānijai pietuvināts avots.
Jau vēstīts, ka Google pārņēma Motorola Mobility šā gada maijā, un līdz ar mobilo tālruņu ražošanas kompāniju Google pārvaldībā nonāca aptuveni 17 tūkstoši patentu. Darījuma vērtība ir 12,5 miljardi ASV dolāru.
Google plāno ar nesen iegādātās Motorola palīdzību ražot pašai savus viedtālruņus un planšetdatorus. «Tā ir lieliska iespēja patiešām parādīt, ko spēj paveikt Android operētājsistēma,» šā gada maijā pauda Motorola vadītājs Deniss Vūdsaids (Deniss Woodside).

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru