pirmdiena, 2012. gada 27. augusts

Dombrovskis: Izvērtējot priekšlikumus budžeta grozījumos, būs papildu izdevumu pozīcijasIzvērtējot priekšlikumus šā gada budžeta grozījumiem, būs papildu izdevumu pozīcijas, taču kopējais papildu līdzekļu apjoms jebkurā gadījumā ir ierobežots, šodien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V).
Viņš gan neatbildēja, kāds varētu būt līdzekļus apjoms, kuru varētu atvēlēt iesniegto priekšlikumu īstenošanai, jo par to tiks diskutēts valdības sēdē un arī Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē.
Valdības vadītājs pastāstīja, ka ir saņemts pietiekami daudz priekšlikumu budžeta grozījumiem otrajam lasījumam, un koalīcijas partneri vienojušies par atbalstu tiem lemt valdībā un Saeimas komisijas sēdē, lai šī diskusija vēl vienu reizi nenotiktu koalīcijas padomē.
Starp piedāvājumiem budžeta grozījumiem ir arī priekšlikums atvēlēt līdzekļus eksprezidenta Valda Zatlera (RP) dzīvoklim.
Kā ziņots, Saeima 22.augustā ārkārtas sēdē pirmajā lasījumā konceptuāli atbalstīja šā gada budžeta grozījumus, kas paredz prioritārajiem pasākumiem sadalīt papildu 70 miljonus latu.
Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli Saeima grozījumus valsts budžetā pieņem divos lasījumos, un otrajā un galīgajā lasījumā par budžeta grozījumiem Saeima plāno lemt 13.septembrī.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru