piektdiena, 2012. gada 31. augusts

Āboltiņa skaidro, kāpēc tika izsvilptaSaeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) «Arēnā Rīga» piedzīvoto izsvilpšanu pēc hokeja spēles teiktās runas laikā saista ar fanu karstajām emocijām, nevis ar nepatiku pret politiķiem.
«Sports ir ne tikai spēle, ko redzam laukumā, kā, piemēram, hokejs un futbols, bet arī azarts un karstas emocijas,» aģentūrai LETA Āboltiņas viedokli skaidroja Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja Gunda Reire.

Ņemot vērā, ka hokeja komandai Rīgas «Dinamo» ar trešo reizi izdevās atgūt kausu, emocijas situšas augstu vilni. Āboltiņa uzskata, ka spēle bija skaista, un, neskatoties uz līdzjutēju karstajām emocijām, viņa joprojām domā, ka «Dinamo» fani ir labākie pasaulē.

Komentējot politikas ekspertu viedokli, ka parlamenta spīkere ir izsvilpta aiz nepatikas pret politiķiem vai aiz neapmierinātības ar pašu Āboltiņu, Reire atbildēja, ka «tie ir viņu vērtējumi». Savukārt Saeimas priekšsēdētājas runā izteiktā norāde, ka fani dažādi vērtē politiķus, esot iecerēta jau iepriekš un neesot bijusi kā reakcija uz līdzjutēju attieksmi.

Āboltiņa pasākumā piedalījusies pēc trīspusēja ielūguma no «Dinamo», VAS «Latvijas Dzelzceļš» un organizatoriem, skaidroja amatpersonas biroja vadītāja. Līdz šim Saeimas priekšsēdētāja šādus sporta pasākumus ir apmeklējusi reti, taču notikumi «Arēnā Rīga» nav iemesls, lai pagrieztu muguru faniem, un viņa droši vien apmeklēs citus sporta pasākumus, ja tiks ielūgta, skaidroja Reire.

Kā ziņots, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas «Dinamo» pēc divu gadu pārtraukuma 29.augustā triumfēja savās mājās notiekošā tradicionālā «Latvijas Dzelzceļa» (LDz) kausa izcīņas finālspēlē, uzvarot KHL komandu Jaroslavļas «Lokomotiv».

Pēc spēles uzrunu teica arī Āboltiņa, taču tās laikā daļa no līdzjutējiem svilpa un radīja arī cita veida troksni.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru