piektdiena, 2012. gada 20. jūlijs

Uzņēmēji Liepājā gatavojas ar ieročiem sargāt savu īpašumu no poļu futbola faniemLiepājas uzņēmēji jau cietuši pirmos zaudējumus no poļu futbolu fanu izdarībām Liepājā, tāpēc vairāki uzņēmēji pievērsušies papildu drošības pasākumiem.
Liepājas kluba Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts db.lv informēja, ka nopietni zaudējumi nodarīti šogad ar pašvaldības atbalstu realizētajam labiekārtošanas projektam Gaismas ceļš. Posmā no koncertdārza Pūt, Vējiņi! līdz pludmalei sadauzīts viens no gaismas stabiem. M.Alberts stāsta, ka vērsies Pašvaldības policijā, kur uzzinājis, ka Liepājas policistiem palīgā no Rīgas atsūtīti aptuveni 40 cilvēki, kas, uzskata uzņēmējs, ir niecīgs skaits pret poļu fanu tūkstošiem. Turklāt policija vairāk rūpēsies par cilvēku drošību, privātīpašuma sargāšana atstāta pašu uzņēmēju ziņā. «Esam nodrošinājušies ar papildu žogu un gādāsim par apsardzi ar suņiem un ieročiem,» sacīja M. Alberts.
Daudzviet pilsētā sprāgst petardes un parādās grafiti, tostarp uz kultūrvēsturiskiem objektiem. Pirmie zaudējumi nodarīti arī stadionam, kur šovakar UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtā tiksies Liepājas metalurgs ar Varšavas klubu Legia. Poļiem no aptuveni 4000 stadiona skatītāju vietām pārdotas 900 biļetes, kā to nosaka UEFA, informēja Liepājas metalurga sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Simona Laiveniece. Taču spēles organizatori pieļauj, ka fanu ir ievērojami vairāk. UEFA sanāksmē minēts, ka pilsētā darbosies ap 200 policistu un specvienības Alfa vīru, taču arī stadiona administrācija bažījas par zaudējumiem.
Liepājā aizturēti gan poļu fani, gan vietējie iedzīvotāji
Femen aktīvistes sarīko jandāliņu Eiropas futbola čempionātā
Fanu prieki un bēdas Eiropas čempionātā futbolā
«Policija šodien Liepājā strādā pastiprinātā režīmā, situācija pilsētā tiek kontrolēta. Aicinām iedzīvotājus nepakļauties provokācijām!» ziņo sociālajā tīklā Twitter Valsts policija. Nīcā aptuveni 40 poļu līdzjutēji ieradušies veikalā, pirkuši dažādas preces, burzmā citi pamanījušies arī nozagt alkoholiskos dzērienus. Veikala videonovērošanas kamerās minētie nodarījumi ir fiksēti. Nozagtās preces ir atgūtas un atdotas veikalam, ziņo vietējie mediji.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru