trešdiena, 2012. gada 11. jūlijs

'Swedbank' salabo sistēmu; cilvēki atgūst savu naudu


AS "Swedbank" ir novērsusi tehnisko kļūmi, kuras rezultātā klientiem trešdien kavējās automātiskā rezervāciju atcelšana un bija problēmas piekļūt kontā esošajiem līdzekļiem, teikts bankas paziņojumā.
Šīs rezervācijas patlaban pakāpeniski tiek dzēstas un tuvāko stundu laikā visām summām jābūt atbrīvotām. Banka klientiem atvainojas par radītajām neērtībām.

Jau ziņots, ka "Swedbank" sistēmas tehniskas problēmas otrdienas rītā izraisīja satraukumu vairākiem bankas klientiem, kuru kontos līdzekļi bija rezervēti dubultā vai arī nebija pieejami.
"Swedbank" preses sekretāre Kristīne Jakubovska apliecināja, ka bankas sistēmā konstatēta kļūme, kuras rezultātā vairākām bankas kartēm, ar kurām izdarīti pirkumi citu banku terminālos, aizkavējas naudas noņemšana, bet rezervētā nauda var rādīties dubultā.

Speciālisti jau strādājot pie problēmu novēršanas un tuvākajā laikā viss tikšot salabots. Banka atvainojas par klientiem sagādātajām neērtībām.

Iedzīvotāji informēja, ka daudziem bankas klientiem otrdienas rītā ir dubultā rezervēta nauda. Kāds bankas klients bija palicis vispār bez naudas, jo "konts bija mīnusos "norezervēts"", bet kāds cits klients konstatējis, ka no konta "pazuduši" ap 100 latiem.

Iedzīvotāju sūdzības par savu kontu dubultrezervācijām novērojamas arī sociālajos tīklos.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru